11 січня – День заповідників і національних парків

Автор: М. Бушватюк

11 січня – День заповідників і національних парків. Саме цьому дню працівники НПП “Верховинський”  присвятили весь тиждень, під час якого здійснюється  багато цікавих екскурсій, мандрівок та пізавальих еколого-освітніх заходів.

Один з таких проведено сьогодні із дітками, що відпочивають та відновлюють своє ментальне здоров’я на теренах Верховинщини у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як», яка впроваджується за ініціативи першої леді України Олена Зеленська, за сприяння Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Фундація Друзів України» та в рамках проєкту Choven.

Для дітей організовано подорож до лісової казки з мальовничою природою. Також на даній локації проведено пікнік з смаколиками традиційної гуцульської кухні.

 

Шановні читачі, про всі інші заходи ми повідоми Вам згодом.

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта