17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

Автор: В. Максимюк

Щороку опустелювання і посуха призводять до фатальних змін у навколишньому середовищі, людських жертв та втрат сільськогосподарської продукції. Україна зустріла загрозу опустелювання більше 40 років тому, коли в південних областях подекуди зафіксували піщані бурі, почала зникати флора і фауна, а, отже – виїхали люди. На даний момент там – пісок.

В останні десятиліття ми все більше відчуваємо вплив на довкілля такого природного фактору як потепління. В наш час, коли глобальне потепління з своїми негативними наслідками спостерігається неозброєним оком, ні в кого не виникає сумніву про першочергову необхідність збереження навколишнього природного середовища і планети Земля від негативного впливу озонової діри, яка збільшуючись у розмірах викликає підвищення температурного режиму.  Національний природний  парк «Верховинський», у своїй діяльності, забезпечує збереження біорізноманіття та цілісність  природних комплексів і об’єктів, сприяє вирішенню ряду екологічних проблем шляхом проведення еколого-освітніх акцій і бесід.

Новини

«Друга квартальна зустріч Франкфуртського зоологічного товариства і керівників природоохоронних установ Карпатського регіону”.

Працівники НПП «Верховинський» взяли участь у онлайн зустрічі на тему: «Друга квартальна зустріч Франкфуртського зоологічного товариства і керівників природоохоронних установ Карпатського регіону”.

  • Рекреація
  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи

💙💛 В Еколого-освітньому візит-центрі відбулася особлива подія – еколого-пізнавальна екскурсія для дітей, чиє життя змінила війна.

В Еколого-освітньому візит-центрі відбулася особлива подія – еколого-пізнавальна екскурсія для дітей, чиє життя змінила війна. Це діти , які мають статус постраждалих через воєнний конфлікт – дехто з них є внутрішньо переміщеними особами, інші – втратили рідних або зазнали психологічного тиску через бойові дії. Але сьогоднішній день був не про біль, а про світло, життя […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

«День працівника природо-заповідної справи»

Сьогодні з нагоди свята «День працівника природо-заповідної справи» ми вшановуємо тих, хто щодня стоїть на захисті найціннішого — природи України. Ліси, гори, степи, річки, озера, унікальні ландшафти та багатий світ рослин і тварин — усе це збережене завдяки самовідданій праці працівників національних природних парків, біосферних і природних заповідників, заказників та інших установ природоохоронної сфери. Дякуємо […]

  • Новини установи