“Співпраця заради збереження біорізноманіття та забезпечення гармонійного співіснування людей і диких тварин у транскордонному регіоні” (#COOP4SAFE)

Зиму завершили продуктивно! Рухаємось далі!
26 лютого українська команда проекту “Співпраця заради збереження біорізноманіття та забезпечення гармонійного співіснування людей і диких тварин у транскордонному регіоні” (#COOP4SAFE) зустрілась онлайн на настановчій нараді для визначення робочого плану дій з реалізації заходів.
Експерти та менеджери проекту обговорили комунікаційний план, графік реалізації польових робіт, проведення наступних зустрічей тощо.
В зустрічі брали участь представники ГО “РахівЕкоТур”, Верховинського НПП, ГС “Всесвітній фонд природи Україна” (WWF-Україна), Львівського національного університету імені Івана Франка, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Рахівської міської ради, а також ГО “Дунайсько-Карпатська програма”, Карпатського біосферного заповідника, ГО “Екоклуб Карпати”.
Нагадаємо, що проект COOP4SAFE реалізовується під егідою WWF-Україна в рамках Програми транскордонної співпраці Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна та об’єднує п’ять основних партнерів:
– Асоціацію WWF-Румунія – Філія Марамуреш,
– ГО “РахівЕкоТур” у співпраці з WWF-Україна,
– Асоціації мисливців і рибалок Марамурешу, Румунія,
– AEVIS, Словаччина,
– Верховинський національний природний парк.

Новини

“Готуємо юних туристів у похід”

Працівниками відділу рекреації та еко-освіти проведено тематичний захід тему : “Готуємо юних туристів у похід”. Мета заходу: -пояснити значення туризму для фізичного і розумового розвитку, зміцнення здоров’я; -навчити складати рюкзак, укомплектовувати похідну аптечку, встановлювати намет; -заохочувати дітей до занять у секції з туризму; виховувати почуття дружби, колективізму, бажання допомогти товаришу під час походу, прищеплювати любов […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. Частина ІХ. Художній образ Верховинсього регіону Українських Карпат в трьох літературних творах Івана Франка.

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. «Івана Франка вважають не тільки видатним письменником, політиком та науковцем, а й батьком-засновником українського туризму. Він сам був завзятим мандрівником, прихильником «зеленого», гірського туризму, учасником і організатором цілої низки групових мандрівок та етнографічних і краєзнавчих експедицій в Галичині. Географія його подорожей охоплює не […]

  • Науково-дослідний відділ

Участь у вебінарі “Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.”

Працівники НПП «Верховинський» взяли участь у вебінарі «Інклюзивні туристичні стежки в НПП України: доступність, реабілітація, екологія.» Під час вебінару говорили про: -Законодавство, зокрема, про Конвенцію ООН про права осіб із інвалідністю, Закон України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”; -національну стратегію та Національний план дій. Обговоримо висновок щодо стану доступності; -хто є […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація