Автор: А. Зітенюк

Аномально тепла погода цьогоріч призвела до процесів, які далеко не відповідають календарній порі року. Відмічалося повторне цвітіння не тільки першоцвітів, а й типових весняних рослин. Очевидно що така погода не могла не відзначитися на тваринах. Так, при проведенні патрулювання території Парку інспекторами ПНДВ зустрівся слід найбільшого ссавця Карпат – ведмедя бурого (Ursus arctos). Зазвичай у цей період він би мав бути у зимовій сплячці, проте видно що цього не сталося. Це не дуже добре для ведмедя бо в зимовий період дуже важко знайти поживу. Різка зміна температури та опадів, так як все ж таки це – зима, зрозуміло принесе «бурому» неабияких неприємностей, окрім того голодний звір більш агресивний, тож якщо ви на прогулянці лісом зустріли свіжі сліди ведмедя – намагайтеся як найшвидше звідти піти!

Новини

Територію парку НПП «Верховинський» відвідала Нечеснюк Юлія – претендент на отримання номінації національної рекодсменки в якості першої українки, що зійшла на 100 найвищих вершин Українських Карпат. Працівники відділу рекреації та служби державної охорони ПЗФ взяли активну участь у сходженні на гори, які увійшли до 100 найвищих в Українських Карпатах, а саме: Чивчин, Велика Будийовська, Сілігул, […]

  • Без категорії

Сертифікація Еколого-освітнього візит-центру Національного природного парку «Верховинський» відповідно екологічному стандарту «Зелений офіс»

З 7 по 9 листопада Еколого-освітній візит-центр Національного природного парку «Верховинський» успішно пройшов сертифікацію відповідно екологічному стандарту «Зелений офіс». У заході взяли участь: Власенко Сергій Геннадійович заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, ВГО «Жива планета» та представники із семи природоохоронних установ України.  

  • Без категорії

6 листопада – Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів.

6 листопада – Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Для України, ця подія має особливе та важливе значення. Війна, якими б не були її причини, приносить невимовний жах для цивільного населення і може протягом лічених хвилин знищити те, що іноді було створено цілими поколіннями. Адже, крім людських страждань, що […]

  • Екоосвіта