Автор: А. Зітенюк

Минає період «білого полону», і здається, що все навколо завмерло, проте –життя продовжується! І навіть коли здається, що навколо тільки «біла ковдра»,  дикі тварини й надалі в пошуках поживи. Зимовий період вкрай важкий для проведення моніторингових робіт, проте є дуже ефективний метод – це використання фотопасток! Наразі на території Парку встановлено більше 20 фотопасток, це дає змогу спостерігати і зафіксувати активність диких тварин у зимовий період і не порушувати їхній спокій. Презентуємо деякі із світлин зроблені саме у такий спосіб.

 

Новини

День охорони навколишнього середовища

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами, гуляти і дихати чистим повітрям. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди довкіллю може завдати її діяльність. Саме тому вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічного виховання. 5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Цей день вважається […]

  • Екоосвіта

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Франкфуртського зоологічного товариства щодо підготовки і встановлення інформаційних стендів та превентивних (попереджувально-інформаційних) знаків.

  • Рекреація