Автор: Я.Зеленчук

В рамках міжнародного проєкту «Пізнання природи Карпат з гуцульським конем» світ побачила трьохмовна фотокнига – Національний  природний парк «Верховинський», з додатком-картою Кінного туристичного маршруту «Від джерела до джерела», що функціонує в Чивчино-Гринявськитх горах.

Розділи книги: “Історія створення”, “Рельєф”, Гідрологія”, Рослинний світ”, Тваринний світ”, “Праліси”, “Весна”, “Літо”, “Осінь”, “Зима”, “Полонинське життя”, “Гуцульські коні”, “Верховина”, «Автентична архітектура”, “Традиції та люди”, “Дружній до природи туризм”, “Кінні рейди” проілюстровані світлинами професійних фотографів, які потрапили “В потрібне місце, в потрібний час і з потрібною технікою”.

Лаконічні тексти, які характеризують специфіку регіону, подані українською, польською та англійськими мовами. Згідно проєкту частина тиражу, яка передана польським партнерам, буде розповсюджена серед зацікавлених сторін та туристичних організацій Польщі.

Сподіваємось, що ці друковані видання стануть черговою промоцією незайманої природи Чивчино-Гринявських гір, зокрема, та автентичної Верховинщини – загалом!

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії