Протипожежні розриви

Протипожежні розриви, які були заплановані та затверджені у складі матеріалів лісовпорядкування парку станом на поточний рік підлягали змінам викликаним частиною протипожежного розриву, що проходила в буферній зоні пралісів тому прийнято рішення про внесення названої частини на територію поза буферною зоною.

Колектив НПП «Верховинський» не зацікавлений у вирубці лісів, як це було сказано громадськими організаціями і за минулий рік так і в цьому році відсутні бажаючі взяти участь у розробці лісопродукції.

Водночас зважаючи на негативний відгук природоохоронної громадськості, керівництво Парку готове переглянути позицію, що до створення протипожежних розривів і на нашу думку дана позиція має бути підтверджена Міндовкіллям.

Новини

Підведено підсумки навчань

За результатом освоєння програми проведеного навчання з основ знань законодавчих та нормативно-правових документів у природоохоронній діяльності, працівники СДО склали заліковий іспит. За проведеними підсумками, постійно діючою атестаційною комісією засвідчено, що більшість спеціалістів показали належний рівень знань. Таке навчання дає можливість підвищити рівень професійних та фахових знань кожному з працівників служби державної охорони. Набуті знання в […]

  • Новини установи

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи