Автор: М. Білоголовий

Працівники відділу рекреації взяли участь у відкриття персональної виставки “Скарби Чорногори” Василя Романюка.
Романюк Василь Онуфрійович – народився в селищі Верховина. Член ГО Спілки художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва Верховинщини. Брав участі в культурно – мистецьких заходах у Верховинському районі та за його межами. Основна концепція робіт – зображення картин : природи, тварин, птахів та зображення гуцулів на дереві.
Декоративні картини вирізьблені з дерева та природнього матеріалу. На даний час працює Єгером у ДП Верховинського лісгоспу.

Новини

День охорони навколишнього середовища

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами, гуляти і дихати чистим повітрям. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди довкіллю може завдати її діяльність. Саме тому вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічного виховання. 5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Цей день вважається […]

  • Екоосвіта

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Франкфуртського зоологічного товариства щодо підготовки і встановлення інформаційних стендів та превентивних (попереджувально-інформаційних) знаків.

  • Рекреація