Автор: Я. Зеленчук

Виконуючи завдання  проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що реалізовується в рамках Німецької Фінансової  Кооперації (FC) за рахунок Банку розвитку KfW, громадською організацією «Карпатська агенція розвитку туризму», у співпраці з НПП «Верховинський», у мальовничому урочищі Мокринець, з метою покращення обслуговування відвідувачів, споруджений туристичний притулок. Він розташований на березі річки Чорний Черемош, оточений густими смерековими насадженнями та різноманітними представниками флористичного світу, що продукують чисте цілюще гірське повітря, буде цікавим місцем відпочинку для туристів.

Слід зауважити, що поруч з  туристичним притулком пролягають еколого-пізнавальні туристичні маршрути «Кляуза Лостун», «Монастирський», «Від джерела до джерела», мандрівки якими  сприятимуть цікавому і змістовному відпочинку та  подарують багато нових вражень і відчуттів. А екологічна стежка «Штефулець» приведе вас до джерела з природною лікувальною мінеральною водою.

Мальовничі краєвиди Чивчино-Гринявських гір Національного природного парку «Верховинський» чекають на відвідувачів. Мандруючи природно заповідною територією Парку гостинно запрошуємо зупинитися у туристичному притулку.

 

Новини

Підведено підсумки навчань

За результатом освоєння програми проведеного навчання з основ знань законодавчих та нормативно-правових документів у природоохоронній діяльності, працівники СДО склали заліковий іспит. За проведеними підсумками, постійно діючою атестаційною комісією засвідчено, що більшість спеціалістів показали належний рівень знань. Таке навчання дає можливість підвищити рівень професійних та фахових знань кожному з працівників служби державної охорони. Набуті знання в […]

  • Новини установи

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи