Автор: М. Бушватюк

З метою популяризації туризму на території національного природного парку «Верховонський» створено еколого-пізнавальні туристичні маршрути:

📌«Цісаревича Рудольфа»
📌«Перкалаба – Пробійнівка»
📌«Скала Баби»
📌«Чемірне»
📌«Кляуза Лостун»
📌«Монастирський»
📌«Стежками Лесі Українки»
📌«Від джерела Сірководневе до джерела Буркут»
📌кінний туристичний маршрут «Від джерела до джерела».

Всі маршрути мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

Саме при проходженні даних маршрутів і екостежок, можна ознайомитися з особливостями гірського рельєфу, помилуватися краєвидами Чивчино – Гринявських гір та Чорногірських хребтів, скуштувати мінеральної води, оглянути залишки гідротехнічної споруди кляузи – гаті, а також побачити унікальні місця, пізнати флору та фауну, просто гарно відпочити!

На фото група туристів знайомиться з картою туристичних маршрутів. Працівники Перкалабського ПНДВ наголошують на правилах відвідування природно-заповідного фонду та проходження туристичних маршрутів.

 

Новини

Лісові мешканці

Працівники  відділу еколого-освітньої роботи   провели захід в закладі дошкільної освіти “Сонечко” в смт. Верховина. Розпочали захід з фізкультхвилинки ,дітки із задоволенням виконували різні вправи . Також ознайомились з лісовими мешканцями і їхніми домівками та правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки  займились ліпленням  лісових  мешканців.

  • Екоосвіта

УВАГА! ОГОЛОШЕНО ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

У зв’язку  з високим рівнем пожежної небезпеки на території Парку посилено режим охорони території від ймовірних пожеж. Тому відповідно до розпорядження дирекції Парку працівниками  служби державної охорони проведено огляд протипожежного обладнання та стан протипожежних водойм та   позачергове навчання з використанням наявного пожежного обладнання. Метою навчань було на практиці відпрацювати тактику, щодо ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних […]

  • Охорона природи

Проведені роботи по будівництву перепадів на гірських річках.

Працівниками відділу охорони на території НПП «Верховинський» були проведені роботи по будівництву перепадів на гірських річках. Основна мета конструкцій – це захист для риб, щоб мальок форелі мав змогу рости та виводити своє потомство. Завдяки таким перепадам покращується аерація води в річках. Основними очікуваними результатами встановлення штучних перепадів є покращення екологічного стану малих річок; покращення […]

  • Охорона природи