Автор: М. Бушватюк

З метою популяризації туризму на території національного природного парку «Верховонський» створено еколого-пізнавальні туристичні маршрути:

📌«Цісаревича Рудольфа»
📌«Перкалаба – Пробійнівка»
📌«Скала Баби»
📌«Чемірне»
📌«Кляуза Лостун»
📌«Монастирський»
📌«Стежками Лесі Українки»
📌«Від джерела Сірководневе до джерела Буркут»
📌кінний туристичний маршрут «Від джерела до джерела».

Всі маршрути мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

Саме при проходженні даних маршрутів і екостежок, можна ознайомитися з особливостями гірського рельєфу, помилуватися краєвидами Чивчино – Гринявських гір та Чорногірських хребтів, скуштувати мінеральної води, оглянути залишки гідротехнічної споруди кляузи – гаті, а також побачити унікальні місця, пізнати флору та фауну, просто гарно відпочити!

На фото група туристів знайомиться з картою туристичних маршрутів. Працівники Перкалабського ПНДВ наголошують на правилах відвідування природно-заповідного фонду та проходження туристичних маршрутів.

 

Новини

Чиста вода, свіже повітря і родючий грунт – все це необхідно людям для повноцінного і здорового існування. Саме про чистоту довкілля дбаємо і ми – працівники НПП “Верховинський” і з цією метою було вчергове прибрано рекреаційне місце в урочищі Млинський від сміття.

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Дикі звірі – наше велике багатство.

Для підвищення чисельності диких тварин працівниками парку здійснюється  комплекс біотехнічних заходів для збереження середовища існування та відтворення фауни,  шляхом створення сприятливих  умов, для їх проживання в природному середовищі та покращення кормових та захисних властивостей угідь. У холодну пору звірі і птахи нерідко гинуть не тільки від холоду, а й від нестачі кормів. Зимова підгодівля – […]

  • Охорона природи

Одноденний семінар для екоосвітян

В рамках підтримки Франкфуртського зоологічного товариства екологоосвітнього напрямку, фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи взяли участь у одноденному семінарі з екоосвітянами установ, що проходив на території ННП “Вижницький” з метою обміну досвіду. Спільно проведені еколого-освітні заходи на природі для групи дітей, залучаючи всі теоретичні знання, які ми отримали протягом попередніх семінарів та тренінгів та які […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація