Автор: М. Бушватюк

З метою популяризації туризму на території національного природного парку «Верховонський» створено еколого-пізнавальні туристичні маршрути:

📌«Цісаревича Рудольфа»
📌«Перкалаба – Пробійнівка»
📌«Скала Баби»
📌«Чемірне»
📌«Кляуза Лостун»
📌«Монастирський»
📌«Стежками Лесі Українки»
📌«Від джерела Сірководневе до джерела Буркут»
📌кінний туристичний маршрут «Від джерела до джерела».

Всі маршрути мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

Саме при проходженні даних маршрутів і екостежок, можна ознайомитися з особливостями гірського рельєфу, помилуватися краєвидами Чивчино – Гринявських гір та Чорногірських хребтів, скуштувати мінеральної води, оглянути залишки гідротехнічної споруди кляузи – гаті, а також побачити унікальні місця, пізнати флору та фауну, просто гарно відпочити!

На фото група туристів знайомиться з картою туристичних маршрутів. Працівники Перкалабського ПНДВ наголошують на правилах відвідування природно-заповідного фонду та проходження туристичних маршрутів.

 

Новини

Підведено підсумки навчань

За результатом освоєння програми проведеного навчання з основ знань законодавчих та нормативно-правових документів у природоохоронній діяльності, працівники СДО склали заліковий іспит. За проведеними підсумками, постійно діючою атестаційною комісією засвідчено, що більшість спеціалістів показали належний рівень знань. Таке навчання дає можливість підвищити рівень професійних та фахових знань кожному з працівників служби державної охорони. Набуті знання в […]

  • Новини установи

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи