«Від зернини до рослини»

Автор: М.Повар

Вчерговий раз відбувся екозахід із дітками, які проживають у Верховинському Ukraine Shelter із соціально-незахищених сімей постраждалих від воєнних дій та дітей внутрішньо переміщених осіб.
Захід під назвою «Від зернини до рослини» як завжди був творчий і практичний із доповненням теоретичної частини.
Метою заходу було привернення уваги дітей щодо важливості висадження і висів насіння хвойних та домашніх культур, їх правильне вирощення, догляд за ними в домашніх умовах.
Саме тому, дітки отримали не тільки посадковий матеріал у вигляді насіння, а й дізналися як правильно підготувати землю, які добрива потрібно вносити щоб отримати справжній урожай. Адже важливо виростити не тільки свій маленький ліс та продукти харчування, а й цим самим зберегти екологічно чистою територію завдяки мінімізації використання пестицидів, синтетичних мінеральних добрив, регуляторів зростання, тощо.

 

Новини

«Друга квартальна зустріч Франкфуртського зоологічного товариства і керівників природоохоронних установ Карпатського регіону”.

Працівники НПП «Верховинський» взяли участь у онлайн зустрічі на тему: «Друга квартальна зустріч Франкфуртського зоологічного товариства і керівників природоохоронних установ Карпатського регіону”.

  • Рекреація
  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи

💙💛 В Еколого-освітньому візит-центрі відбулася особлива подія – еколого-пізнавальна екскурсія для дітей, чиє життя змінила війна.

В Еколого-освітньому візит-центрі відбулася особлива подія – еколого-пізнавальна екскурсія для дітей, чиє життя змінила війна. Це діти , які мають статус постраждалих через воєнний конфлікт – дехто з них є внутрішньо переміщеними особами, інші – втратили рідних або зазнали психологічного тиску через бойові дії. Але сьогоднішній день був не про біль, а про світло, життя […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

«День працівника природо-заповідної справи»

Сьогодні з нагоди свята «День працівника природо-заповідної справи» ми вшановуємо тих, хто щодня стоїть на захисті найціннішого — природи України. Ліси, гори, степи, річки, озера, унікальні ландшафти та багатий світ рослин і тварин — усе це збережене завдяки самовідданій праці працівників національних природних парків, біосферних і природних заповідників, заказників та інших установ природоохоронної сфери. Дякуємо […]

  • Новини установи