«Від зернини до рослини»

Автор: М.Повар

Вчерговий раз відбувся екозахід із дітками, які проживають у Верховинському Ukraine Shelter із соціально-незахищених сімей постраждалих від воєнних дій та дітей внутрішньо переміщених осіб.
Захід під назвою «Від зернини до рослини» як завжди був творчий і практичний із доповненням теоретичної частини.
Метою заходу було привернення уваги дітей щодо важливості висадження і висів насіння хвойних та домашніх культур, їх правильне вирощення, догляд за ними в домашніх умовах.
Саме тому, дітки отримали не тільки посадковий матеріал у вигляді насіння, а й дізналися як правильно підготувати землю, які добрива потрібно вносити щоб отримати справжній урожай. Адже важливо виростити не тільки свій маленький ліс та продукти харчування, а й цим самим зберегти екологічно чистою територію завдяки мінімізації використання пестицидів, синтетичних мінеральних добрив, регуляторів зростання, тощо.

 

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація