Посади дерево – збережи життя на Землі

Автор: М.Повар

Мабуть, найбільшу насолоду, радість, найпалкішу любов до рідного краю, викликає природа. Ми любимо бувати в лісі, милуватися квітами, деревами, радіємо спілкуванню з природою, милуємось її красою, отримуємо релакс і позитивні емоції.
На жаль інколи ми не завжди вдячно поводимося по відношенню до природніх багатств, а варто б шанувати…
Щороку навесні працівниками Парку, зокрема відділів державної охорони, рекреації та еколого-освітньої роботи проводяться висадки хвойних дерев, щоб хоч якось зберегти “зелений” баланс.
Цієї весни протягом 15-17 квітня ми висадили саджанці, ялини, сосни, кедра, модрини у навчальний закладах та закладах дошкільної освіти сіл Білоберізка, Хороцеве, Устеріки, Стебні, Пробійнівка, Гринява, Голошино, Верховина, Криворівня, Ільці, Красноїлля, Зелене.
Дякуємо всім учасникам за плідну працю і пам’ятаймо що привернення уваги дітей та молоді до необхідності вирішення екологічних проблем це можливість зробити свій внесок – нехай скромний, але реальний – у поліпшення екологічного оточення.

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії