“Чому екологічне маркування-це важливо!”

Головним завданням кожної людини – є збереження свого здоров’я та здоров’я нащадків. Здоров’я нації – це здоровий спосіб життя, безпека життєдіяльності, фізичне і духовне вдосконалення.

Поняття безпеки життєдіяльності як складової здоров’я людини трактується досить широко, і включає в себе, в тому числі безпеку тієї продукції, яку ми вживаємо в повсякденному житті. На жаль, дуже часто нешкідливі на перший погляд товари в яскравій упаковці містять в собі загрозу нашому здоров’ю.

Причому ця загроза може не стосуватися безпосередньо якості вже готової продукції – висока якість кінцевого продукту може досягатися шляхом нанесення серйозної шкоди навколишньому середовищу і здоров’ю людей в процесі його виробництва.

Саме тому працівники відділу еколого- освітньої роботи Парку провели екоурок на тему:«Чому екологічне маркування – це важливо!» в Буковецькій гімназії з учнями 4-го класу.

Мета:

  • З’ясувати що таке “екологічне маркування” та його значенням для суспільства;
  • ознайомитися з знаками екологічного маркування споживчих товарів, навчитися їх розшифровувати та застосовувати набуті знання в житті;
  • розвивати пізнавальний інтерес, спостережливість та бережливе ставлення до навколишнього середовища;
  • формування у молоді відповідального ставлення до свого здоров’я та екологічної свідомості і культури.

Екологічне маркування – це спеціальні знаки на упаковці товарів, які вказують на те, що цей продукт виготовлений із врахуванням екологічних стандартів.

На завершення заходу спільно з учнями дійшли до спільного рішення, що екологічне маркування нам потрібне для:

– Для захисту навколишнього середовища.

– Для збереження природних ресурсів.

– Для інформування споживачів.

 

Новини

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. Частина І. Верховинський регіон Українських Карпатських гір, в житті та літературній творчості Івана Франка.

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. «Івана Франка вважають не тільки видатним письменником, політиком та науковцем, а й батьком-засновником українського туризму. Він сам був завзятим мандрівником, прихильником «зеленого», гірського туризму, учасником і організатором цілої низки групових мандрівок та етнографічних і краєзнавчих експедицій в Галичині. Географія його подорожей охоплює не […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Сьогодні ми відзначаємо 15-річчя з дня заснування НПП «Верховинський» Указом Президента України 22 січня 2010 року

Сьогодні ми відзначаємо 15-річчя з дня заснування НПП «Верховинський» Указом Президента України 22 січня 2010 року. Територія НПП «Верховинський» розташована у найбільш високогірній частині Чивчино-Гринявського масиву та найбільш віддалена у важкодоступна частина Українських Карпат. Площа Парку складає 13718,4 га. Унікальне місце, де збереглися недоторкані гірські пейзажі, дрімучі ліси та водоспади. Це єдине місце, де на поверхню […]

  • Новини установи

«Наша допомога птахам взимку»

На дворі холодно. Завмерли дерева. Застигла земля. До нас прийшла морозна пора року зима. Зима не тільки холодна, а й голодна. Особливо важко взимку нашим пернатим друзям пташкам, які не відлетіли у вирій, а залишилися з нами зимувати. Найважливіші та найтяжчі зимові місяці для птахів грудень і січень, саме тоді їм потрібна допомога, увага людини, […]

  • Екоосвіта