17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

Автор: В. Максимюк

Щороку опустелювання і посуха призводять до фатальних змін у навколишньому середовищі, людських жертв та втрат сільськогосподарської продукції. Україна зустріла загрозу опустелювання більше 40 років тому, коли в південних областях подекуди зафіксували піщані бурі, почала зникати флора і фауна, а, отже – виїхали люди. На даний момент там – пісок.

В останні десятиліття ми все більше відчуваємо вплив на довкілля такого природного фактору як потепління. В наш час, коли глобальне потепління з своїми негативними наслідками спостерігається неозброєним оком, ні в кого не виникає сумніву про першочергову необхідність збереження навколишнього природного середовища і планети Земля від негативного впливу озонової діри, яка збільшуючись у розмірах викликає підвищення температурного режиму.  Національний природний  парк «Верховинський», у своїй діяльності, забезпечує збереження біорізноманіття та цілісність  природних комплексів і об’єктів, сприяє вирішенню ряду екологічних проблем шляхом проведення еколого-освітніх акцій і бесід.

Новини

Навчально-розвивальний захід на тему: «Щедрі дари лісу»

Фахівці відділів рекреації та еколого – освітньої роботи провели навчально-розвивальний захід на тему: «Щедрі дари лісу» у дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» с. Криворівня. Метою проведення заходу було розвити пізнавальний інтерес до рідного краю та прищепити любов до природи і бажання допомагати всьому живому. За допомогою гри «Павучок» і фотосвітлин дітям роз’яснили про гриби та […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Всесвітній день прибирання

Фахівці відділів рекреації та еколого – освітньої роботи взяли  участь в робочій зустрічі, Національного організаційного комітету Всесвітнього дня прибирання в Україні! Яка відбулася 30 серпня 2024 року з 11:00 до 13:00 в онлайн-форматі через Zoom.  

  • Екоосвіта
  • Рекреація