Всесвітній день боротьби з опустеленням і посухою

Автор: М.Повар

Кожного разу коли ми, екоосвітяни Парку, проводимо заходи із дітьми – це завжди позитивні емоції та творчий креатив, а ще таланти, старання і велика любов до природи. Сьогоднішній захід не став виключенням, а навіть навпаки, приємно вразив нас політом ідей та юних дарувань. Про що ж йде мова? Цікаво правда ж…
Отже, Білоберізька сільська територіальна громада в Білоберізькому ліцеї для діток, які проводять час в літньому відпочинковому таборі був проведений екозахід присвячений Всесвітньому дню боротьби з опустеленням і посухою, який щороку відзначається 17 червня це свято було встановлено Генеральною Асамблеєю ООН 30 січня 1995 року.
Проходив цей захід, як завжди з настроєм та власним баченням проблем, що призводять до такого екологічного лиха як повне опустелення великих площ. На одному аркуші ми розділили дві частини “Добро та зло для довкілля”, таким чином одним малюнком ми показали прекрасні краєвиди і дії, які їх знищують. На завершення кожна група юних художників презентувала свій малюнок і висловлювала свої побажання щодо збереження навколишнього середовища. Це – важливо.
Дякуємо Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine за надані матеріали для проведення таких класних заходів.

Новини

Лісові мешканці

Працівники  відділу еколого-освітньої роботи   провели захід в закладі дошкільної освіти “Сонечко” в смт. Верховина. Розпочали захід з фізкультхвилинки ,дітки із задоволенням виконували різні вправи . Також ознайомились з лісовими мешканцями і їхніми домівками та правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки  займились ліпленням  лісових  мешканців.

  • Екоосвіта

УВАГА! ОГОЛОШЕНО ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

У зв’язку  з високим рівнем пожежної небезпеки на території Парку посилено режим охорони території від ймовірних пожеж. Тому відповідно до розпорядження дирекції Парку працівниками  служби державної охорони проведено огляд протипожежного обладнання та стан протипожежних водойм та   позачергове навчання з використанням наявного пожежного обладнання. Метою навчань було на практиці відпрацювати тактику, щодо ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних […]

  • Охорона природи

Проведені роботи по будівництву перепадів на гірських річках.

Працівниками відділу охорони на території НПП «Верховинський» були проведені роботи по будівництву перепадів на гірських річках. Основна мета конструкцій – це захист для риб, щоб мальок форелі мав змогу рости та виводити своє потомство. Завдяки таким перепадам покращується аерація води в річках. Основними очікуваними результатами встановлення штучних перепадів є покращення екологічного стану малих річок; покращення […]

  • Охорона природи