«Утилізація батарейок» 🔋

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи Парку провели еко-урок із учнями 3-го класу Верховинського ліцею.

📌 Під час заходу діти отримали відповідь на питання, яка шкода криється для людини та довкілля при не правильному поводженні з використаними  батарейками. Потрапляючи у навколишнє природне середовище батарейка розкладається близько 100 років, забруднює 400 літрів води або 20 м2 ґрунту.

Також є чимало інших небезпек, які підстерігають при використанні батарейок. Наприклад її неправильна експлуатація може призвести до короткого замикання і опіку. Але набагато гірше, коли батарейка раптово вибухає і вибух може завдати чималої шкоди (таке трапляється нечасто, але…).

Ознайомившись з інформацію про правильне поводження з батарейками учні розповідали прислів’я, розгадували кросворди та загадки. Власноруч намалювали  батарейки та описали як правильно поводитися з використаними батарейками.

📌 На завершення  ми з дітками зробили спільний висновок, що  викидати батарейки просто так і  зберігати їх вдома де попало це є не правильно, їх обов’язково потрібно  покласти в спеціальний контейнер, який ми разом встановили в класі для збору використаних батарейок.

 

 

 

 

Новини

Вже постійним снігом вкрилися гори. ❄️🌨❄️

На територію НПП «Верховинський» завітала справжня зима. Вже постійним снігом вкрилися гори. ❄️🌨❄️ 📸 Зимовими світлинами поділилися працівники природоохоронних  науково -дослідних відділень Парку. 📌Що варто знати туристам про зимовий похід. Найперше – вони неймовірно гарні. Але необхідно розуміти, що зимові та літні гори – це різні речі, і до багатьох моментів слід підготуватися заздалегідь. Надаємо […]

  • Мандрівникам
  • Науково-дослідний відділ
  • Охорона природи
  • Рекреація

Фахівці відділу рекреації спільно з інспекторами продовжують свою роботу по облагородженню рекреаційних місць на території Парку.

Фахівці відділу рекреації спільно з інспекторами продовжують свою роботу по облагородженню рекреаційних місць на території Парку. Зокрема, розчистили джерела питної води та встановили дерев’яні кринички .💧 📌 Для мінерального джерела «Буркут» на полонині Брюсний, Буркутського ПНДВ. 📌 В урочищі Мокрин, Чивчинського ПНДВ та на полонині Танасенькова під горою Чивчин, 🏔 Добринського ПНДВ. 🏕 Для того, […]

  • Мандрівникам
  • Охорона природи
  • Рекреація

Територію парку НПП «Верховинський» відвідала Нечеснюк Юлія – претендент на отримання номінації національної рекодсменки в якості першої українки, що зійшла на 100 найвищих вершин Українських Карпат. Працівники відділу рекреації та служби державної охорони ПЗФ взяли активну участь у сходженні на гори, які увійшли до 100 найвищих в Українських Карпатах, а саме: Чивчин, Велика Будийовська, Сілігул, […]

  • Без категорії