«Бурий ведмідь під охороною НПП «Верховинський».

Автор: М.Повар

Бурий ведмідь є найбільшим хижаком України, який має історичний образ «хранителя» лісу, але на жаль опинився під загрозою вимирання в нашій країні. З 2003 року вид включили до Червоної книги України зі статусом “вид під загрозою зникнення”.

Лише за останні роки популяція бурого ведмедя в нашій країні значно зменшилася. Причини: нелегальне трофейне полювання, вилучення з дикої природи задля утримання в неволі і втрата оселищ через забруднення навколишнього середовища.

В рамках збереження популяції ведмедя бурого спеціалістами відділу еколого-освітньої роботи спільно з учнями молодших класів Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського  проведено заходи «Бурий ведмідь під охороною НПП «Верховинський».

Дружньою компанією всі учасники переглянули відеоматеріали про «поважного» жителя Парку зафіксованого за допомогою фотопасток, обговорили його звички та поведінку в природі, важливість збереження і охорони, а також на завершення пограли у гру «Пригоди ведмедика та його друзів», яка включала в себе розгадування тематичних кросвордів і практичного завдання – співіснування ведмедя з іншими тваринами Карпат.

 

Новини

Чиста вода, свіже повітря і родючий грунт – все це необхідно людям для повноцінного і здорового існування. Саме про чистоту довкілля дбаємо і ми – працівники НПП “Верховинський” і з цією метою було вчергове прибрано рекреаційне місце в урочищі Млинський від сміття.

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Дикі звірі – наше велике багатство.

Для підвищення чисельності диких тварин працівниками парку здійснюється  комплекс біотехнічних заходів для збереження середовища існування та відтворення фауни,  шляхом створення сприятливих  умов, для їх проживання в природному середовищі та покращення кормових та захисних властивостей угідь. У холодну пору звірі і птахи нерідко гинуть не тільки від холоду, а й від нестачі кормів. Зимова підгодівля – […]

  • Охорона природи

Одноденний семінар для екоосвітян

В рамках підтримки Франкфуртського зоологічного товариства екологоосвітнього напрямку, фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи взяли участь у одноденному семінарі з екоосвітянами установ, що проходив на території ННП “Вижницький” з метою обміну досвіду. Спільно проведені еколого-освітні заходи на природі для групи дітей, залучаючи всі теоретичні знання, які ми отримали протягом попередніх семінарів та тренінгів та які […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація