Дбаємо за чистоту довкілля

Автор: В.Максимюк

Фахівцями відділу рекреації та еколого-освітньої роботи  НПП «Верховинський» проведено екологічну акцію по прибиранню території від сміття навколо альтанки та біля джерела з питною водою в урочищі «Млинський».

Ми завжди стараємося дбати за чистоту довкілля, а особливо під час новорічних та різдвяних святкувань.  В цей період наш Гуцульський край відвідує багато гостей, і кількість бажаючих відпочити та скуштувати чистої джерельної води суттєво збільшується.

А коли вас оточує неповторна краса природи, чудові пейзажі, гірські краєвиди та шумний Черемош і звичайно чистота навкруг, тоді відпочинок наповниться позитивними емоціями і запам’ятається надовго.

Новини

Участь у засіданні приуроченому до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

02 лютого 2023 року національний природний парк «Верховинський» взяв у форматі онлайн, організатором якого виступив Департамент природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міндовкілля. Під час засідання було розглянуто питання збереження Рамсарських угідь в контексті російської агресії, обговорено проведення заходів з відновлення, збереження та моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення. Збереження водно-болотних угідь – це не тільки очищення та […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи
  • Рекреація

2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

У 1971 році в Ірані, в місті Рамсар, була підписана Конвенція з водно-болотних угідь. У світі вона відома, як Рамсарська, зважаючи на назву міста де було її прийнято. Під водно-болотними угіддями розуміють річки і озера, райони боліт, драговин, торфовищ, штучні водойми та морські акваторії глибиною до шість метрів. У цей день в різних країнах світу […]

  • Екоосвіта