Дбаємо за чистоту довкілля

Автор: В.Максимюк

Фахівцями відділу рекреації та еколого-освітньої роботи  НПП «Верховинський» проведено екологічну акцію по прибиранню території від сміття навколо альтанки та біля джерела з питною водою в урочищі «Млинський».

Ми завжди стараємося дбати за чистоту довкілля, а особливо під час новорічних та різдвяних святкувань.  В цей період наш Гуцульський край відвідує багато гостей, і кількість бажаючих відпочити та скуштувати чистої джерельної води суттєво збільшується.

А коли вас оточує неповторна краса природи, чудові пейзажі, гірські краєвиди та шумний Черемош і звичайно чистота навкруг, тоді відпочинок наповниться позитивними емоціями і запам’ятається надовго.

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії