День екологічних знань

Автор: М.Повар

З настанням весни, а ще такої теплої, сонячної, коли все навкруги ожило і зацвіло різнобарв’ям ми вирішили з нагоди Дня екологічної освіти, разом з дошкільнятами Ільцівського ЗДО “Квітка Карпат” вивчити світ там, куди ми не можемо заглянути? Здогадалися? Так. Це підземний мікросвіт, який є середовищем проживання тварин і відрізняється за структурою. Допомогою нам стала надзвичайно цікава книжечка “Підземний світ Карпат” Олени Слободян та різноманітні ігрові додатки для юних дослідників.
Дітки просто із захопленням поринули у невідоме досі підземне середовище, дізналися фази розвитку деяких видів комах та безхребетних, а на вулиці із лупою спостерігали за їх життям в довкіллі.
Пишаємося Вами маленькі науковці.

Новини

Лісові мешканці

Працівники  відділу еколого-освітньої роботи   провели захід в закладі дошкільної освіти “Сонечко” в смт. Верховина. Розпочали захід з фізкультхвилинки ,дітки із задоволенням виконували різні вправи . Також ознайомились з лісовими мешканцями і їхніми домівками та правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки  займились ліпленням  лісових  мешканців.

  • Екоосвіта

УВАГА! ОГОЛОШЕНО ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

У зв’язку  з високим рівнем пожежної небезпеки на території Парку посилено режим охорони території від ймовірних пожеж. Тому відповідно до розпорядження дирекції Парку працівниками  служби державної охорони проведено огляд протипожежного обладнання та стан протипожежних водойм та   позачергове навчання з використанням наявного пожежного обладнання. Метою навчань було на практиці відпрацювати тактику, щодо ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних […]

  • Охорона природи

Проведені роботи по будівництву перепадів на гірських річках.

Працівниками відділу охорони на території НПП «Верховинський» були проведені роботи по будівництву перепадів на гірських річках. Основна мета конструкцій – це захист для риб, щоб мальок форелі мав змогу рости та виводити своє потомство. Завдяки таким перепадам покращується аерація води в річках. Основними очікуваними результатами встановлення штучних перепадів є покращення екологічного стану малих річок; покращення […]

  • Охорона природи