День працівника природно-заповідної справи!

Сьогодні, 7 липня, Національний породни парк «Верховинський» відзначає професійне свято – День працівника природно-заповідної справи!

З цієї нагоди відбулася онлайн-зустріч Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів з колективами установ природно-заповідного фонду України. Усіх присутніх із святом привітав міністр Руслан Стрілець, який відзначив найважливішу місію установ ПЗФ – охорону, збереження та примноження природних багатств України.

В адміністративному приміщенню Парку  відбулися урочисті збори трудового колективу. З вітальним словом виступили: директор – Михайло Нечай , з  презентаційними  матеріалами про діяльність НПП «Верхвинський»  виступив  заступник директора з наукової роботи – Ярослав Зеленчук.

Також на урочисті збори були запрошені громадські організації: – Карпатська агенція розвитку туризмау та Всеукраїнське товариство Гуцульщина,  органи місцевого самоврядування:  Голова Верховинської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Бровчук Василь, Голова районної ради – Юрій Філипчук, Голова Зеленеської сільської ради – Володимир Феркаляк, Староста Верхньоясенівського округу –  Іван Мельничук, Білоберізьку територіальну громаду представляла –Дмитроняк Галина.

Дирекція та працівники Парку нагороджені подяками за вагомий внесок у розвиток природно-заповідного фонду, збереження навколишнього середовища та з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи.   за вагомий внесок у розвиток

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація