День заповідників і національних парків

Автор: М.Повар

В Лікувально-оздоровчому комплексі “Верховина”, з нагоди святкування Дня заповідників і національних парків проведено еколого-освітній захід в ході якого переглянуто презентаційний тематичний матеріал про діяльність Парку.
Також, ознайомлено присутніх з Різдвяними звичаями і традиціями Верховинщини та виконано творчу роботу – плетіння “різдвяного павука”.

Новини

День охорони навколишнього середовища

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами, гуляти і дихати чистим повітрям. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди довкіллю може завдати її діяльність. Саме тому вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічного виховання. 5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Цей день вважається […]

  • Екоосвіта

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Франкфуртського зоологічного товариства щодо підготовки і встановлення інформаційних стендів та превентивних (попереджувально-інформаційних) знаків.

  • Рекреація