День Землі

Автор: М.Повар

Ще ніби вчора гори Карпати були засніженими та суворими, а сьогодні природа ожила радіючи теплому весняному сонечку. Дні стали значно довшими, а це означає що земля встигає прогрітися та стримувати теплу температуру. Таке явище називається весняним рівноденням – час, коли тривалість дня і ночі приблизно однакова, а також починається астрономічна весна. Якраз в березні місяці святкується свято присвячене рівноденню – День Землі. В 2023 році ця дата випала на 20 березня.
В рамках свята спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи провели прогулянку для діточок закладу дошкільної освіти “Червона Шапочка” с. Криворівня, щоб показати дітям, як сприяє астрономічна весна пробудженню всього живого від зимового сну, і гори, і квіти, і потічок….
Земля – це величезний дар.
З Днем Землі!

 

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта