Друга робоча зустріч щодо розробки Проекту організації території НПП «Верховинський»

Автор: Л. Мацап'як

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 18 липня 2023 року відбулась друга робоча зустріч щодо розробки Проекту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (ФЗТ).

Метою даного заходу було визначення та обговорення основних цілей та цінностей природоохоронної території НПП «Верховинський».

На заході були присутні представники команди проєкту: заступник керівника ФЗТ – Василь Мочан, консультант ФЗТ – Петро Лазарчук, офіс-менеджер ФЗТ – Марія Галайко, науковий експерт з планування управління ФЗТ, д.б.н., Інститут ботаніки імені М.Г. Холодного НАНУ – Анна Куземко, експерт з картування біотопів ФЗТ, завідувач кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, д.б.н., професор – Ілля Чорней, експерт-ліхенолог ФЗТ, професор кафедри ботаніки Херсонського державного університету, д.б.н. – Олександр Ходосовцев, а також працівники НПП «Верховинський», к.б.н., експерт-орнітолог ФЗТ – Максим Височин.

Під час зустрічі обговорено та наголошено про основні природоохоронні цінності НПП «Верховинський», актуальний стан збереження цих цінностей та визначено прямі загрози та їх пріоритети.

Обговорено підготовку до наступної зустрічі із зацікавленими сторонами  щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський».

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта