Другий етап навчання

Автор: М.Повар

Закінчився другий етап навчання з працівниками Перкалабського і Чивчинського природоохоронного науково – дослідного відділення, в тому числі виконання практичного завдання по складанню адмінпротоколів про правопорушення. Результати здачі заліку надіслані до Міністерства екології та навколишнього середовища.
В рамках навчань, які проводилися з 30 січня по 24 лютого 2023 року фахівцями відділу еколого-освітньої роботи проводилися заняття в приміщенні еколого – освітнього візит- центру, під час яких працівники служби державної охорони розглянути макети тварин, ознайомилися з ентомологічною колекцією, розглянули різного роду рослин через мікроскоп та дізналися про масштаби впливу людської діяльності на природу, тощо.

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація