“Дикі та свійські тварини”

Автор: М.Повар

– Хто такі тварини?

– Класифікація тварин на свійські та дикі?

– Чим тварини відрізняються від рослин?

– Значення тварин у природі?

– Значення тварин у житті людини?

Саме з вивчення та удосконалення тематичних матеріалів відбувся захід «Дикі та свійські тварини» в закладі дошкільної освіти «Сонечко» смт. Верховина.

При допомозі картинок діти навчилися класифікувати тварин, ознайомилися з їх способом харчування та  проживання в природному середовищі і серед людей.

І, як висновок,  діти отримали знання, що тварини й донині допомагають людині пізнавати світ. Але це можливо лише тоді, коли ми, люди, знаходимося у гармонії із природою та тваринами як її частина.

А на завершення спільними зусиллями спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи і маленькі громадяни розмалювали замальовки із зображенням представників тваринного світу.

 

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта