“Дикі та свійські тварини”

Автор: М.Повар

– Хто такі тварини?

– Класифікація тварин на свійські та дикі?

– Чим тварини відрізняються від рослин?

– Значення тварин у природі?

– Значення тварин у житті людини?

Саме з вивчення та удосконалення тематичних матеріалів відбувся захід «Дикі та свійські тварини» в закладі дошкільної освіти «Сонечко» смт. Верховина.

При допомозі картинок діти навчилися класифікувати тварин, ознайомилися з їх способом харчування та  проживання в природному середовищі і серед людей.

І, як висновок,  діти отримали знання, що тварини й донині допомагають людині пізнавати світ. Але це можливо лише тоді, коли ми, люди, знаходимося у гармонії із природою та тваринами як її частина.

А на завершення спільними зусиллями спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи і маленькі громадяни розмалювали замальовки із зображенням представників тваринного світу.

 

Новини

Фахівці НПП «Верховинський» провели дводенну еколого-освітню екскурсію на тему «Флора та фауна водно-болотних угідь»

    Фахівці НПП «Верховинський» провели еколого-освітню екскурсію на тему «Флора та фауна водно-болотних угідь», 20 березня з учнями Верхньоясенівського ліцею та 21 березня з учнями Криворівнянського ліцею.     Екскурсія проходила за маршрутомЕколого-освітній візит-центр пр.Голиці с.Ільці екологічна стежка «Гучівка» струмок Жаб’євський пр.Рикалівка с.Замагора музей Гната Хоткевича с.Красноїлля музей Флори і Фауни с.Устеріки місце злиття […]

  • Екоосвіта
  • Новини установи
  • Рекреація

“Готуємо юних туристів у похід”

Працівниками відділу рекреації та еко-освіти проведено тематичний захід тему : “Готуємо юних туристів у похід”. Мета заходу: -пояснити значення туризму для фізичного і розумового розвитку, зміцнення здоров’я; -навчити складати рюкзак, укомплектовувати похідну аптечку, встановлювати намет; -заохочувати дітей до занять у секції з туризму; виховувати почуття дружби, колективізму, бажання допомогти товаришу під час походу, прищеплювати любов […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. Частина ІХ. Художній образ Верховинсього регіону Українських Карпат в трьох літературних творах Івана Франка.

Визначні природознавчі мандрівки Івана Франка гуцульськими теренами Верховинського регіону Українських Карпатських гір. «Івана Франка вважають не тільки видатним письменником, політиком та науковцем, а й батьком-засновником українського туризму. Він сам був завзятим мандрівником, прихильником «зеленого», гірського туризму, учасником і організатором цілої низки групових мандрівок та етнографічних і краєзнавчих експедицій в Галичині. Географія його подорожей охоплює не […]

  • Науково-дослідний відділ