“Дикі та свійські тварини”

Автор: М.Повар

– Хто такі тварини?

– Класифікація тварин на свійські та дикі?

– Чим тварини відрізняються від рослин?

– Значення тварин у природі?

– Значення тварин у житті людини?

Саме з вивчення та удосконалення тематичних матеріалів відбувся захід «Дикі та свійські тварини» в закладі дошкільної освіти «Сонечко» смт. Верховина.

При допомозі картинок діти навчилися класифікувати тварин, ознайомилися з їх способом харчування та  проживання в природному середовищі і серед людей.

І, як висновок,  діти отримали знання, що тварини й донині допомагають людині пізнавати світ. Але це можливо лише тоді, коли ми, люди, знаходимося у гармонії із природою та тваринами як її частина.

А на завершення спільними зусиллями спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи і маленькі громадяни розмалювали замальовки із зображенням представників тваринного світу.

 

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії