“Дикі та свійські тварини”

Автор: М.Повар

– Хто такі тварини?

– Класифікація тварин на свійські та дикі?

– Чим тварини відрізняються від рослин?

– Значення тварин у природі?

– Значення тварин у житті людини?

Саме з вивчення та удосконалення тематичних матеріалів відбувся захід «Дикі та свійські тварини» в закладі дошкільної освіти «Сонечко» смт. Верховина.

При допомозі картинок діти навчилися класифікувати тварин, ознайомилися з їх способом харчування та  проживання в природному середовищі і серед людей.

І, як висновок,  діти отримали знання, що тварини й донині допомагають людині пізнавати світ. Але це можливо лише тоді, коли ми, люди, знаходимося у гармонії із природою та тваринами як її частина.

А на завершення спільними зусиллями спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи і маленькі громадяни розмалювали замальовки із зображенням представників тваринного світу.

 

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація