Екологічна акція «Збережи ялинку».

Автор: М.Повар

🌲Екологічна акція «Збережи ялинку».🎄
Саме з такою метою була проведено екологосвітній захід із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею.
З учнями четвертокласниками ми провели діалог як останнім часом замість традиційних новорічних ялинок дітки разом з батьками прикрашають домівку до Різдва та Нового року.
А щоб і надалі розвивати почуття уміння шанобливо із повагою відноситись до світу, що оточує їх, захисту і бережливого ставлення до хвойних насаджень, ми запропонували зробити своїми руками новорічні сувеніри, використовуючи при цьому матеріали, що знайдуться в кожній хаті – нитки, тканини, пінопласт, звичайний папір, тощо.
У такий креативний спосіб учні працюючи зрозуміли, що любов до природи є запорукою чистого довкілля та безпечного майбутнього.

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта