«Екологічні проблеми України та Карпат»

Автор: М.Повар

17 березня відбулося відкриття створеного екопростору на тему: «Екологічні проблеми України та Карпат» у Криворівнянському ліцеї, на який було запрошено фахівців НПП «Верховинський».
В рамках заходу начальник відділу еколого-освітньої роботи М. Повар ознайомила присутніх з екопроблемами методом демонстрації презентаційного матеріалу, які на даний час є дуже актуальними, зокрема в нашому регіоні, акцентувала увагу про важливість недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, знищення флори та фауни, особливо у весняний період, адже на даний час триває акція по захисту первоцвітів, спалювання сухостоїв, наслідки Чорнобильської катастрофи, і воєнних дій, що мають місце в наш час, тощо.
Для закріплення знань всі дружньо пограли в інтерактивну ігру по сортуванню твердих побутових відходів. Всі по черзі мали змогу правильно посортувати сміття на інтерактивній дошці, але найбільшу увагу було привернуто на картину, яка ідеально відображає нашу квітучу неньку Україну зі всією своє красою без війни та без сміття. Миру нам всім.

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії