«Екологічні проблеми України та Карпат»

Автор: М.Повар

17 березня відбулося відкриття створеного екопростору на тему: «Екологічні проблеми України та Карпат» у Криворівнянському ліцеї, на який було запрошено фахівців НПП «Верховинський».
В рамках заходу начальник відділу еколого-освітньої роботи М. Повар ознайомила присутніх з екопроблемами методом демонстрації презентаційного матеріалу, які на даний час є дуже актуальними, зокрема в нашому регіоні, акцентувала увагу про важливість недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, знищення флори та фауни, особливо у весняний період, адже на даний час триває акція по захисту первоцвітів, спалювання сухостоїв, наслідки Чорнобильської катастрофи, і воєнних дій, що мають місце в наш час, тощо.
Для закріплення знань всі дружньо пограли в інтерактивну ігру по сортуванню твердих побутових відходів. Всі по черзі мали змогу правильно посортувати сміття на інтерактивній дошці, але найбільшу увагу було привернуто на картину, яка ідеально відображає нашу квітучу неньку Україну зі всією своє красою без війни та без сміття. Миру нам всім.

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта