Еколого-пізнавальна екскурсія

Автор: М. Бушватюк

6 червня – працівники відділу рекреації провели оглядову  еколого-пізнавальну екскурсію для дітей Сідлищенської гімназії, що на Коломийщині.

В рамках візиту до Верховинщини, діти  відвідали Еколого-освітній візит-центр НПП «Верховинський», піднялися на Оглядову вежу, пройшлися гірським хребтом  та завітали до музею «У трембітаря».

Новини

День охорони навколишнього середовища

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами, гуляти і дихати чистим повітрям. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди довкіллю може завдати її діяльність. Саме тому вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічного виховання. 5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Цей день вважається […]

  • Екоосвіта

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Франкфуртського зоологічного товариства щодо підготовки і встановлення інформаційних стендів та превентивних (попереджувально-інформаційних) знаків.

  • Рекреація