ЕКСПЕДИЦІЯ НА ТЕРИТОРІЮ НПП «ВЕРХОВИНСЬКИЙ»

Автор: І. Коляджин

Нещодавно здійснено наукову експедицію на територію Національного природного парку «Верховинський». В цій експедиції взяли участь заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук та працівники Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення. Під час проходження фенологічного маршруту було зафіксовано сліди ведмедя бурого, оленя благородного, кабана дикого, а також інших тварин.  Відмічено появу плодових тіл грибів: гриба-зонтика великого (Macrolepiota procera) та мухомора червоного (Amanita muscaria).

Під час експедиції здійснено поточне обслуговування мережі встановлених фотопасток та збір цифрових фото- і відеоматеріалів. Отримані матеріали, фотографії та відеофайли червонокнижного виду ведмедя бурого (Ursus arctos) з території Національного природного парку «Верховинський» будуть використовуватися в подальшій науково-практичній діяльності Парку.

Новини

Перелітні птахи

Працівники відділу еколого- освітньої роботи провели захід в Білоберізькому ліцею присвячений Всесвітньому дню перелітних птахів. Наше заняття – дало змогу дітям відкритися, творчо співпрацювати, креативно мислити, отримати навики плідної роботи в команді та емоційно розвантажитися. Діти вміло відгадували загадки, почули багато цікавої і корисної інформації, яка їм знадобиться для життя в гармонії з природою. Також, […]

  • Екоосвіта

Запрошуємо вас на зустріч з природою у наш Еколого – освітній візит-центр!

В своє професійне свято педагоги Джурівського ліцею, Снятинської міської ради відвідали Еколого – освітній візит-центр. Під час екскурсії наші гості поринули у дивовижний світ Національного природного парку Верховинський. Тож запрошуємо вас на зустріч з природою у наш Еколого – освітній візит-центр!

  • Екоосвіта
  • Мандрівникам
  • Новини установи
  • Рекреація

Працівники НПП Верховинський взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Природоохоронні території України, сучасні виклики та перспективи розвитку»

Працівники НПП Верховинський взяли  участь у міжнародній науково-практичній конференції «Природоохоронні території України, сучасні виклики та перспективи розвитку», яка присвячена 40-річчю від дня створення Природного заповідника “Розточчя”. Конференція відбулась в режимі онлайн 4 жовтня 2024 р. Зокрема публікацію матеріалів підготували: Микола Прокопюк, фахівець з рекреації І категорії на тему: Сучасний стан флори та фауни природних екосистем, […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація