Фототуризм

Автор: М. Бушватюк

Територія НПП «Верховинський» є ідеальною платформою для розвитку різних видів туризму. Найрізноманітнішими за своїми масштабами та різновидами туризм став невідворотнім явищем сучасного життя. В усьому світі він є соціальним за своєю природою. В наслідок підвищення життєвих стандартів і збільшення часу відпочинку для працюючого населення, туристська активність має тенденцію до зростання, що охоплює дедалі більші верстви суспільства.

НПП «Верховинський» має надзвичайно вигідне розташування для розвитку   нових видів туризму. Важливу роль у цьому відіграє рекреаційний потенціал, адже рекреаційні цінності парку є надзвичайно високими. Край унікальний своїми природніми ландшафтами, рідкісними представниками флори і фауни та чистими джерелами і мінеральними водами. Це також велика кількість збережених природніх комплексів, історичних пам’яток, своєрідних місцевих звичаїв та традицій, що підкреслюють культуру горян.

Цікавим видом туризму, що розвиває і пропонує Парк є фототуризм – це напрямок, який об’єднує два цікавих напрямки: туризм і фотографування. Це поки що молодий, але вельми перспективний напрям у сучасному туризмі. За останні роки популярність фототуризму, як виду відпочинку, значно зросла.

Впроваджуємо ще один цікавий напрям природно-пізнавального туризму – BIRDWATCHING. Це хобі, яке поєднує активний відпочинок та любительську орнітологію, спостереження та вивчення птахів на території Парку.

Досить цікавою пропозицією у напрямку розвитку фототуризму є фотополювання –  вид фотографії, об’єктом зйомки в якому є птахи, тварини, комахи та інші істоти в природних умовах. Проходячи туристичними маршрутами ви зможете побачити та сфотографувати тварин, що найбільше Вам до вподоби.

Для любителів фототуризму на території НПП «Верховинський» є багато цікавих дестинацій, територій, які турист обирає для відвідання та проводить там певний час і де відбуваються процеси взаємодії туриста та природи.

Розвиток нових видів туризму сприяє  соціально-економічному розвитку регіону та  розвитку природо-заповідних територій.

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта