Фототуризм

Автор: М. Бушватюк

Територія НПП «Верховинський» є ідеальною платформою для розвитку різних видів туризму. Найрізноманітнішими за своїми масштабами та різновидами туризм став невідворотнім явищем сучасного життя. В усьому світі він є соціальним за своєю природою. В наслідок підвищення життєвих стандартів і збільшення часу відпочинку для працюючого населення, туристська активність має тенденцію до зростання, що охоплює дедалі більші верстви суспільства.

НПП «Верховинський» має надзвичайно вигідне розташування для розвитку   нових видів туризму. Важливу роль у цьому відіграє рекреаційний потенціал, адже рекреаційні цінності парку є надзвичайно високими. Край унікальний своїми природніми ландшафтами, рідкісними представниками флори і фауни та чистими джерелами і мінеральними водами. Це також велика кількість збережених природніх комплексів, історичних пам’яток, своєрідних місцевих звичаїв та традицій, що підкреслюють культуру горян.

Цікавим видом туризму, що розвиває і пропонує Парк є фототуризм – це напрямок, який об’єднує два цікавих напрямки: туризм і фотографування. Це поки що молодий, але вельми перспективний напрям у сучасному туризмі. За останні роки популярність фототуризму, як виду відпочинку, значно зросла.

Впроваджуємо ще один цікавий напрям природно-пізнавального туризму – BIRDWATCHING. Це хобі, яке поєднує активний відпочинок та любительську орнітологію, спостереження та вивчення птахів на території Парку.

Досить цікавою пропозицією у напрямку розвитку фототуризму є фотополювання –  вид фотографії, об’єктом зйомки в якому є птахи, тварини, комахи та інші істоти в природних умовах. Проходячи туристичними маршрутами ви зможете побачити та сфотографувати тварин, що найбільше Вам до вподоби.

Для любителів фототуризму на території НПП «Верховинський» є багато цікавих дестинацій, територій, які турист обирає для відвідання та проводить там певний час і де відбуваються процеси взаємодії туриста та природи.

Розвиток нових видів туризму сприяє  соціально-економічному розвитку регіону та  розвитку природо-заповідних територій.

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація