Фототуризм

Автор: М. Бушватюк

Територія НПП «Верховинський» є ідеальною платформою для розвитку різних видів туризму. Найрізноманітнішими за своїми масштабами та різновидами туризм став невідворотнім явищем сучасного життя. В усьому світі він є соціальним за своєю природою. В наслідок підвищення життєвих стандартів і збільшення часу відпочинку для працюючого населення, туристська активність має тенденцію до зростання, що охоплює дедалі більші верстви суспільства.

НПП «Верховинський» має надзвичайно вигідне розташування для розвитку   нових видів туризму. Важливу роль у цьому відіграє рекреаційний потенціал, адже рекреаційні цінності парку є надзвичайно високими. Край унікальний своїми природніми ландшафтами, рідкісними представниками флори і фауни та чистими джерелами і мінеральними водами. Це також велика кількість збережених природніх комплексів, історичних пам’яток, своєрідних місцевих звичаїв та традицій, що підкреслюють культуру горян.

Цікавим видом туризму, що розвиває і пропонує Парк є фототуризм – це напрямок, який об’єднує два цікавих напрямки: туризм і фотографування. Це поки що молодий, але вельми перспективний напрям у сучасному туризмі. За останні роки популярність фототуризму, як виду відпочинку, значно зросла.

Впроваджуємо ще один цікавий напрям природно-пізнавального туризму – BIRDWATCHING. Це хобі, яке поєднує активний відпочинок та любительську орнітологію, спостереження та вивчення птахів на території Парку.

Досить цікавою пропозицією у напрямку розвитку фототуризму є фотополювання –  вид фотографії, об’єктом зйомки в якому є птахи, тварини, комахи та інші істоти в природних умовах. Проходячи туристичними маршрутами ви зможете побачити та сфотографувати тварин, що найбільше Вам до вподоби.

Для любителів фототуризму на території НПП «Верховинський» є багато цікавих дестинацій, територій, які турист обирає для відвідання та проводить там певний час і де відбуваються процеси взаємодії туриста та природи.

Розвиток нових видів туризму сприяє  соціально-економічному розвитку регіону та  розвитку природо-заповідних територій.

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії