«Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України в умовах воєнного стану: шляхи відновлення та розвитку»

Автор: М.Повар

04 липня директор Національного природного парку Михайло Нечай взяв участь в науково-практичній конференції «Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України в умовах воєнного стану: шляхи відновлення та розвитку» в м. Києві. Захід проводився з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи, який в Україні відзначають 7 липня.
З вітальним словом виступили Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, голова ЕкоКомітету Верховної Ради України Олег Бондаренко та керівниками нацпарків і заповідників з усієї країни.
Під час заходу учасники:
– обговорили вплив та наслідки бойових дій для нацпарків і заповідників, які знаходяться на межі бойового зіткнення, як установи природно-заповідного фонду працюють і зберігають природу в умовах війни;
– відбулася презентація результатів впровадження системи SMART у Карпатському біосферному заповіднику для роботи служби державної охорони природно-заповідного фонду.
– нацпарки, які знаходяться в окупації представили, як впроваджують цифрові технології для моніторингу наслідків впливу військових дій на природоохоронні території, використовуючи для цього супутникові дані.
Під час Конференції Михайло Нечай виступив із доповіддю щодо проробленої роботи установи в умовах воєнних дій та розповів про перспективи, які заплановані для втілення в життя на території НПП «Верховинський».

Новини

Обстеження рекреаційних об’єктів для короткострокового відпочинку та стану маркування еколого-пізнавального туристичного маршруту «Чемірне».

Працівники відділу рекреації спільно з працівниками Прикордонного ПНДВ здійснили експедицію на територію Парку з метою обстеження рекреаційних об’єктів для короткострокового відпочинку та стану маркування еколого-пізнавального туристичного маршруту «Чемірне». Подорожуючи даним маршрутом можна помилуватися Чивчино – Гринявським хребтом з найвищою точкою парку горою Чивчин, Мармароським масивом та річкою Чорний Черемош. Детальніше за посиланням: https://verkhovynskyi-park.in.ua/route/ekoloho-piznavalnyy-turystychnyy-marshrut-chemirne Загальна протяжність […]

  • Рекреація

Тренінг для природоохоронних установ «Екологічний та кліматичний вимір вступу України в ЄС»

Працівники науково-дослідного відділу НПП Верховинський» Людмила Мацап’як та Алла Зітенюк взяли участь у тренінгу для природоохоронних установ «Екологічний та кліматичний вимір вступу України в ЄС» який відбувся 16-17 жовтня у місті Львові за підтримки Міжнародного фонду відродження у рамках проєкту «На шляху до членства в ЄС: адвокація екологічних і кліматичних питань», що реалізується Ресурсно-аналітичним центром […]

  • Науково-дослідний відділ