ГО «Лісові ініціативи і суспільство» запрошує долучитися до відновлення лісу разом з НПП «Гуцульщина»

Автор: І. Коляджин

 

 

ГО «Лісові ініціативи і суспільство» (ГО «ЛІіС») (для Facebook @Лісові ініціативи і суспільство ForestCom) 20 березня 2023 року запрошує на еколого-просвітницьку акцію до Міжнародного дня лісів, яку проведемо в Карпатах разом із Національним природним парком «Гуцульщина» (для Facebook @Національним природним парком «Гуцульщина»).

 

Під час заходу дізнаємося, як сойки та інші лісові тварини сприяють відновленню природних дібров. А після – кожен учасник чи учасниця зможе долучитися до відновлення природного лісу та висіяти по кілька насінин в прогалинах насадження з немісцевого дуба червоного.

 

Метою заходу є виховання екологічної відповідальності та свідомості, шляхом залучення громадськості до практичної акції зі збереження природи в НПП, а також популяризації діяльності природоохоронців.

 

Гайда з нами, щоб дізнатися більше про наші ліси та разом зробити внесок у їхнє збереження.

 

Реєстрація на захід на волонтерській платформі ГО «ЛІіС» за посиланням: https://forestcom.org.ua/volonterska-platforma

Контактна особа: Тарас Харачко (для Facebook @Тарас Харачко), кандидат наук, керівник «Центру відновлення лісу, експерт з питань лісовідновлення». Тел. 0 (98) 266 45 32.

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація