ГО «Лісові ініціативи і суспільство» запрошує долучитися до відновлення лісу разом з НПП «Гуцульщина»

Автор: І. Коляджин

 

 

ГО «Лісові ініціативи і суспільство» (ГО «ЛІіС») (для Facebook @Лісові ініціативи і суспільство ForestCom) 20 березня 2023 року запрошує на еколого-просвітницьку акцію до Міжнародного дня лісів, яку проведемо в Карпатах разом із Національним природним парком «Гуцульщина» (для Facebook @Національним природним парком «Гуцульщина»).

 

Під час заходу дізнаємося, як сойки та інші лісові тварини сприяють відновленню природних дібров. А після – кожен учасник чи учасниця зможе долучитися до відновлення природного лісу та висіяти по кілька насінин в прогалинах насадження з немісцевого дуба червоного.

 

Метою заходу є виховання екологічної відповідальності та свідомості, шляхом залучення громадськості до практичної акції зі збереження природи в НПП, а також популяризації діяльності природоохоронців.

 

Гайда з нами, щоб дізнатися більше про наші ліси та разом зробити внесок у їхнє збереження.

 

Реєстрація на захід на волонтерській платформі ГО «ЛІіС» за посиланням: https://forestcom.org.ua/volonterska-platforma

Контактна особа: Тарас Харачко (для Facebook @Тарас Харачко), кандидат наук, керівник «Центру відновлення лісу, експерт з питань лісовідновлення». Тел. 0 (98) 266 45 32.

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація