ГО «Лісові ініціативи і суспільство» запрошує долучитися до відновлення лісу разом з НПП «Гуцульщина»

Автор: І. Коляджин

 

 

ГО «Лісові ініціативи і суспільство» (ГО «ЛІіС») (для Facebook @Лісові ініціативи і суспільство ForestCom) 20 березня 2023 року запрошує на еколого-просвітницьку акцію до Міжнародного дня лісів, яку проведемо в Карпатах разом із Національним природним парком «Гуцульщина» (для Facebook @Національним природним парком «Гуцульщина»).

 

Під час заходу дізнаємося, як сойки та інші лісові тварини сприяють відновленню природних дібров. А після – кожен учасник чи учасниця зможе долучитися до відновлення природного лісу та висіяти по кілька насінин в прогалинах насадження з немісцевого дуба червоного.

 

Метою заходу є виховання екологічної відповідальності та свідомості, шляхом залучення громадськості до практичної акції зі збереження природи в НПП, а також популяризації діяльності природоохоронців.

 

Гайда з нами, щоб дізнатися більше про наші ліси та разом зробити внесок у їхнє збереження.

 

Реєстрація на захід на волонтерській платформі ГО «ЛІіС» за посиланням: https://forestcom.org.ua/volonterska-platforma

Контактна особа: Тарас Харачко (для Facebook @Тарас Харачко), кандидат наук, керівник «Центру відновлення лісу, експерт з питань лісовідновлення». Тел. 0 (98) 266 45 32.

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта