Готуємо майбутніх туристів до походів

Автор: М. Бушватюк

 

 

Працівниками відділу рекреації здійснено екскурсійний похід до лісу з відпочиваючими дітьми у Верховинському районі. Підготовлена туристично-розважальна програма на тему : “Ми збираємось в похід” мала  на меті пояснити значення туризму для фізичного і розумового розвитку, зміцнення здоров’я; вчити складати рюкзак, укомплектовувати похідну аптечку, встановлювати намет; заохочувати дітей до занять у секції з туризму; виховувати почуття дружби, колективізму, бажання допомогти товаришу під час походу, прищеплювати любов до рідного краю, бажання краще його пізнати.

Перед початком подорожі,  дітей ознайомлено з правилами поведінки у лісі та на туристичних маршрутах. Діставшись туристичної локації майбутні туристи пограли в гру «Що брати з собою похід?»,  випили гарячого чаю та насолоджувалися чистим повітрям Карпатського лісу. Для більшої обізнаності про природні цінності Карпат, відвідали заповідне урочище Гучівка, де зафіксоване одне з найнищих місць зростання сосни гірської,  журавлини дрібноплодої та росички круглолистої. Також були  роздані пам’ятки поводження на територіях природно-заповідного фонду, та обговорено реквізити з туристичного рюкзака екскурсовода.

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта