Іхтіологічні дослідження на території НПП «Верховинський”

Автор: Л. Мацап’як

27 жовтня працівники науково-дослідного відділу спільно із науковим співробітником, кандидатом біологічних наук Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України Юлією Куцоконь взяли участь у  комплексній науковій експедиції на територію Перкалабського ПОНДВ.

В ході експедиції було проведено чергові іхтіологічні дослідження у витоках басейну річки Перкалаб в урочищі Баюрівка.

Відібрано 7 зразків проб води в різних точках,  вище та нище течії гідротехнічних споруд для аналізу порівняння даних.

За словами пані Юлії, стан води в гірських потоках нашого краю безумовно високої якості, проте, не можна забувати, що цей результат завдячується мінімальним втручанням людини та відсутністю антропогенного пресу на водотоки та природу в цілому.

Національний природний парк «Верховинський» своєю діяльність покликаний зберегти природу для майбутніх поколінь і ви не будьте байдужі бережливо ставтеся до природи!

 

Новини

«Друга квартальна зустріч Франкфуртського зоологічного товариства і керівників природоохоронних установ Карпатського регіону”.

Працівники НПП «Верховинський» взяли участь у онлайн зустрічі на тему: «Друга квартальна зустріч Франкфуртського зоологічного товариства і керівників природоохоронних установ Карпатського регіону”.

  • Рекреація
  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи
  • Охорона природи

💙💛 В Еколого-освітньому візит-центрі відбулася особлива подія – еколого-пізнавальна екскурсія для дітей, чиє життя змінила війна.

В Еколого-освітньому візит-центрі відбулася особлива подія – еколого-пізнавальна екскурсія для дітей, чиє життя змінила війна. Це діти , які мають статус постраждалих через воєнний конфлікт – дехто з них є внутрішньо переміщеними особами, інші – втратили рідних або зазнали психологічного тиску через бойові дії. Але сьогоднішній день був не про біль, а про світло, життя […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація

«День працівника природо-заповідної справи»

Сьогодні з нагоди свята «День працівника природо-заповідної справи» ми вшановуємо тих, хто щодня стоїть на захисті найціннішого — природи України. Ліси, гори, степи, річки, озера, унікальні ландшафти та багатий світ рослин і тварин — усе це збережене завдяки самовідданій праці працівників національних природних парків, біосферних і природних заповідників, заказників та інших установ природоохоронної сфери. Дякуємо […]

  • Новини установи