Іхтіологічні дослідження на території НПП «Верховинський”

Автор: Л. Мацап’як

27 жовтня працівники науково-дослідного відділу спільно із науковим співробітником, кандидатом біологічних наук Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України Юлією Куцоконь взяли участь у  комплексній науковій експедиції на територію Перкалабського ПОНДВ.

В ході експедиції було проведено чергові іхтіологічні дослідження у витоках басейну річки Перкалаб в урочищі Баюрівка.

Відібрано 7 зразків проб води в різних точках,  вище та нище течії гідротехнічних споруд для аналізу порівняння даних.

За словами пані Юлії, стан води в гірських потоках нашого краю безумовно високої якості, проте, не можна забувати, що цей результат завдячується мінімальним втручанням людини та відсутністю антропогенного пресу на водотоки та природу в цілому.

Національний природний парк «Верховинський» своєю діяльність покликаний зберегти природу для майбутніх поколінь і ви не будьте байдужі бережливо ставтеся до природи!

 

Новини

Зимовий облік фауни

З метою встановлення місць перебування диких тварин, їх територіального розміщення та чисельності  на території НПП «Верховинський», працівниками служби державної охорони  проводиться щорічний облік фонових видів тварин по першому постійному снігу. Облік здійснюється у всіх природоохоронних науково дослідних відділеннях одночасно в один день, при випаданні першого снігу. Такий метод дозволяє одержувати більш вірні дані з обліку […]

  • Охорона природи

Природознавчі описи давніх смерекових пралісів Гринявських гір.

Природно-заповідна територія Національного природного парку «Верховинський» знаходиться у високогір’ї Чивчино-Гринявських гір, в найбільш віддаленій та важкодоступній, південній частині Верховинщини. Наша установа займається охороною, відтворенням та рекреаційним використанням основних лісових природних комплексів і об’єктів на своєму терені. На більшості території Парку ростуть хвойні ліси із малою домішкою листяних дерев, основу яких становлять дерева загальновідомої ялини європейської […]

  • Науково-дослідний відділ