Іхтіологічні дослідження на території НПП «Верховинський”

Автор: Л. Мацап’як

27 жовтня працівники науково-дослідного відділу спільно із науковим співробітником, кандидатом біологічних наук Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України Юлією Куцоконь взяли участь у  комплексній науковій експедиції на територію Перкалабського ПОНДВ.

В ході експедиції було проведено чергові іхтіологічні дослідження у витоках басейну річки Перкалаб в урочищі Баюрівка.

Відібрано 7 зразків проб води в різних точках,  вище та нище течії гідротехнічних споруд для аналізу порівняння даних.

За словами пані Юлії, стан води в гірських потоках нашого краю безумовно високої якості, проте, не можна забувати, що цей результат завдячується мінімальним втручанням людини та відсутністю антропогенного пресу на водотоки та природу в цілому.

Національний природний парк «Верховинський» своєю діяльність покликаний зберегти природу для майбутніх поколінь і ви не будьте байдужі бережливо ставтеся до природи!

 

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта