Іхтіологічні дослідження на території НПП «Верховинський”

Автор: Л. Мацап’як

27 жовтня працівники науково-дослідного відділу спільно із науковим співробітником, кандидатом біологічних наук Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України Юлією Куцоконь взяли участь у  комплексній науковій експедиції на територію Перкалабського ПОНДВ.

В ході експедиції було проведено чергові іхтіологічні дослідження у витоках басейну річки Перкалаб в урочищі Баюрівка.

Відібрано 7 зразків проб води в різних точках,  вище та нище течії гідротехнічних споруд для аналізу порівняння даних.

За словами пані Юлії, стан води в гірських потоках нашого краю безумовно високої якості, проте, не можна забувати, що цей результат завдячується мінімальним втручанням людини та відсутністю антропогенного пресу на водотоки та природу в цілому.

Національний природний парк «Верховинський» своєю діяльність покликаний зберегти природу для майбутніх поколінь і ви не будьте байдужі бережливо ставтеся до природи!

 

Новини

Підведено підсумки навчань

За результатом освоєння програми проведеного навчання з основ знань законодавчих та нормативно-правових документів у природоохоронній діяльності, працівники СДО склали заліковий іспит. За проведеними підсумками, постійно діючою атестаційною комісією засвідчено, що більшість спеціалістів показали належний рівень знань. Таке навчання дає можливість підвищити рівень професійних та фахових знань кожному з працівників служби державної охорони. Набуті знання в […]

  • Новини установи

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи