INTERNATIONAL CARPATHIAN SCHOOL-2023 «СТАЛИЙ РОЗВИТОК КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ » SUSTAINABLE DEVELOPMENT OF THE CARPATHIAN REGION в рамках Європейського «Зеленого курсу.

Автор: Л. Мацап'як

22-23 лютого 2023 року працівники науково-дослідного відділу національного природного парку «Верховинський» взяли участь у онлайн форматі зимової сесії Міжнародної карпатської школи-2023 INTERNATIONAL CARPATHIAN SCHOOL-2023 «СТАЛИЙ РОЗВИТОК КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ » SUSTAINABLE DEVELOPMENT OF THE CARPATHIAN REGION в рамках Європейського «Зеленого курсу.

Метою сесії є розширення мережевої діяльності в Карпатському регіоні, спрямованої на сталий розвиток гірських територіальних громад.

У роботі заходу взяли участь експерти Міністерства охорони навколишнього природного середовища України та Секретаріату Карпатської конвенції, Відень, Австрія, учасники проєкту PreMiWaFi, Швеція, науковці Національного університету «Києво-Могилянська академія», Державного університету інфраструктури та технологій, Буковинського державного медичного університету, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича партнерських університетів країн Балтійського регіону, Національні природні парки Карпатського регіону України.

 

Новини

Чиста вода, свіже повітря і родючий грунт – все це необхідно людям для повноцінного і здорового існування. Саме про чистоту довкілля дбаємо і ми – працівники НПП “Верховинський” і з цією метою було вчергове прибрано рекреаційне місце в урочищі Млинський від сміття.

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Дикі звірі – наше велике багатство.

Для підвищення чисельності диких тварин працівниками парку здійснюється  комплекс біотехнічних заходів для збереження середовища існування та відтворення фауни,  шляхом створення сприятливих  умов, для їх проживання в природному середовищі та покращення кормових та захисних властивостей угідь. У холодну пору звірі і птахи нерідко гинуть не тільки від холоду, а й від нестачі кормів. Зимова підгодівля – […]

  • Охорона природи

Одноденний семінар для екоосвітян

В рамках підтримки Франкфуртського зоологічного товариства екологоосвітнього напрямку, фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи взяли участь у одноденному семінарі з екоосвітянами установ, що проходив на території ННП “Вижницький” з метою обміну досвіду. Спільно проведені еколого-освітні заходи на природі для групи дітей, залучаючи всі теоретичні знання, які ми отримали протягом попередніх семінарів та тренінгів та які […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація