Конкурс дитячої творчості «Переробка вторинних матеріалів»

Автор: М.Повар

Що цікавого в екоконкурсах? Як гадаєте?
Ми поділимося з вами!
Конкурси – це розвиток екологічної грамотності, креативності, творчості та здорової конкуренції.
В цьому ми переконалися точно, оскільки відділом екоосвіти був організований та проведений цікавий конкурс дитячої творчості «Переробка вторинних матеріалів».
Участь в ньому взяли учні Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського, Верхньоясенівського ліцею та Буковецької гімназії.
Комісія, до складу якої ввійшли Заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук, начальник наукового відділу Людмила Мацап’як, начальник відділу рекреації Марія Бушватюк, провідний фахівець з екологічної освіти Василь Максимюк обрали переможців та нагородили грошовими винагородами та подарунками.
Не вистачає слів і емоцій від радості за творчу учнівську молодь, такі роботи надихають та переконують, що ми працюємо не даремно!
Дякуємо щиро Вам дорогі учні і вчителі! Мирного неба!!!

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація