Конкурс дитячої творчості «Переробка вторинних матеріалів»

Автор: М.Повар

Що цікавого в екоконкурсах? Як гадаєте?
Ми поділимося з вами!
Конкурси – це розвиток екологічної грамотності, креативності, творчості та здорової конкуренції.
В цьому ми переконалися точно, оскільки відділом екоосвіти був організований та проведений цікавий конкурс дитячої творчості «Переробка вторинних матеріалів».
Участь в ньому взяли учні Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського, Верхньоясенівського ліцею та Буковецької гімназії.
Комісія, до складу якої ввійшли Заступник директора з наукової роботи Ярослав Зеленчук, начальник наукового відділу Людмила Мацап’як, начальник відділу рекреації Марія Бушватюк, провідний фахівець з екологічної освіти Василь Максимюк обрали переможців та нагородили грошовими винагородами та подарунками.
Не вистачає слів і емоцій від радості за творчу учнівську молодь, такі роботи надихають та переконують, що ми працюємо не даремно!
Дякуємо щиро Вам дорогі учні і вчителі! Мирного неба!!!

Новини

Відбулось чергове засідання Науково-технічної ради та робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

8 липня 2024 року в адміністрації Національного природного парку «Верховинський» відбулось чергове засідання Науково-технічної ради, а також п’ята робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський» організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Метою даних засідань було представлення, обговорення […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

День працівника природно-заповідної справи святкуємо з найменшими

Щорічно 7 липня в Україні своє професійне свято відзначають працівники природно-заповідної справи. З нагоди свята фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи провели тематичний захід в закладі дошкільної освіти «Сонечко» в смт. Верховина. А щоб  зацікавити маленьких слухачів звичайно ж з ними потрібно погратися. І спільно ми погралися в ігри, в ході яких дітки довідалися: про […]

  • Екоосвіта

Робота СДО на території  Парку

Працівниками СДО проведено рейдову перевірку по території Парку щодо недопущення правопорушень природоохоронного режиму, запобіганню випадків пожеж під час пожежонебезпечного періоду та випадків браконьєрства, також особливу увагу було звернено на появу ознак погіршення стану лісових насаджень по території парку,  появи шкідників. Під час рейду використовується додаток Smart встановлений на смартфонах, що дозволяє проаналізувати роботу служби державної охорони. Дослідження […]

  • Охорона природи