Маленькі гості з Донеччини

Автор: М.Повар

За підтримки Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, в рамках Програми Донецької обласної адміністрації “Екологічними стежками рідної України” з 21-23 жовтня 2023 року 200 діток із сходу України, які постраждали від воєнних дій отримали можливість побувати в Карпатах, зокрема відвідати Еколого-освітній візит-центр Національного природного парку “Верховинський”. Дітки із задоволенням і захопленням розглядали експозиції візит центру.
Попрацювали з інтерактивними технологіями встановленими в приміщенні, послухали спів пташок та переглянули короткометражні відеоролики про рідкісних тварин на території Парку, але все ж таки найбільшою цікавинкою для екскурсантів були окуляри віртуальної реальності – політ на зимовими Карпатами.
Миру нам всім!

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта