«Менше сміття-краще життя»

Автор: М.Повар

Спеціалістами відділу еколого-освітньої роботи проведено екологічний освітньо – виховний захід на тему: «Менше сміття-краще життя» в закладі дошкільної освіти “Червона Шапочка” с. Криворівня. Спільно з малюками ми переглянуло мультфільм “Сортуємо сміття ми – планету бережем!” і після, методом гри для кращого сприйняття переглянутого сортували сміття, яке було спеціально розставлено в ігровій кімнаті.
Цим самим ми хотіли привернути увагу дітей до актуальної екологічної проблеми сучасності – засмічення навколишнього середовища. Поширення серед них знань про небезпеку засмічення довкілля і негативний вплив сміття на здоров’я людини. Формувати разом з дошкільнятами висновок: «Забруднення довкілля – екологічна катастрофа сучасності».

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація