«Менше сміття-краще життя»

Автор: М.Повар

Спеціалістами відділу еколого-освітньої роботи проведено екологічний освітньо – виховний захід на тему: «Менше сміття-краще життя» в закладі дошкільної освіти “Червона Шапочка” с. Криворівня. Спільно з малюками ми переглянуло мультфільм “Сортуємо сміття ми – планету бережем!” і після, методом гри для кращого сприйняття переглянутого сортували сміття, яке було спеціально розставлено в ігровій кімнаті.
Цим самим ми хотіли привернути увагу дітей до актуальної екологічної проблеми сучасності – засмічення навколишнього середовища. Поширення серед них знань про небезпеку засмічення довкілля і негативний вплив сміття на здоров’я людини. Формувати разом з дошкільнятами висновок: «Забруднення довкілля – екологічна катастрофа сучасності».

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта