“Менше сміття – краще життя”

Автор: М.Повар

Запорукою правильного ставлення до природи є навчання та виховання дітей екологічної свідомості, і саме в такому напрямку працюють фахівці відділу еколого- освітньої роботи Парку.
З такою метою сьогодні був проведений цікавий захід на природі для маленьких учасників закладу дошкільної освіти “Червона Шапочка” с. Криворівня на тему: “Менше сміття – краще життя”. Ми з дітками вирушили в подорож, яка була не зовсім звичайною. Діти дізналися багато цікавого про ліс та його мешканців, про рослини рідного краю та про шкоду яку наносять люди засмічуючи лісові території.
І для того щоб не втратити лісові екосистеми, а навпаки зберегти і примножити ми з дошкільнятами активно і пізнавально обговорили вищевказану проблему і для її вирішення навчалися як правильно поводити себе в природі не приносячи лиха засмічуючи її.

Новини

Підведено підсумки навчань

За результатом освоєння програми проведеного навчання з основ знань законодавчих та нормативно-правових документів у природоохоронній діяльності, працівники СДО склали заліковий іспит. За проведеними підсумками, постійно діючою атестаційною комісією засвідчено, що більшість спеціалістів показали належний рівень знань. Таке навчання дає можливість підвищити рівень професійних та фахових знань кожному з працівників служби державної охорони. Набуті знання в […]

  • Новини установи

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи