“Менше сміття – краще життя”

Автор: М.Повар

Запорукою правильного ставлення до природи є навчання та виховання дітей екологічної свідомості, і саме в такому напрямку працюють фахівці відділу еколого- освітньої роботи Парку.
З такою метою сьогодні був проведений цікавий захід на природі для маленьких учасників закладу дошкільної освіти “Червона Шапочка” с. Криворівня на тему: “Менше сміття – краще життя”. Ми з дітками вирушили в подорож, яка була не зовсім звичайною. Діти дізналися багато цікавого про ліс та його мешканців, про рослини рідного краю та про шкоду яку наносять люди засмічуючи лісові території.
І для того щоб не втратити лісові екосистеми, а навпаки зберегти і примножити ми з дошкільнятами активно і пізнавально обговорили вищевказану проблему і для її вирішення навчалися як правильно поводити себе в природі не приносячи лиха засмічуючи її.

Новини

День охорони навколишнього середовища

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами, гуляти і дихати чистим повітрям. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди довкіллю може завдати її діяльність. Саме тому вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічного виховання. 5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Цей день вважається […]

  • Екоосвіта

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Франкфуртського зоологічного товариства щодо підготовки і встановлення інформаційних стендів та превентивних (попереджувально-інформаційних) знаків.

  • Рекреація