МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Автор: Л. Мацап’як

Науково-дослідний відділ НПП «Верховинський» взяв участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень» яка відбулася 12 жовтня 2023 року на базі НПП «Черемоський» в смт. Путила.

Конференція відбулася у змішаному форматі – наживо з паралельною трансляцією на платформі Zoom., що дало змогу науковцям з інших країн представляти свої дослідження.

Під час роботи конференції науковці представляли наукові доповіді, які супроводжувалися ґрунтовними презентаціями. На конференції виступали науковці з різних природоохоронних та наукових установ України.

Від НПП «Верховинський участь у роботі конференції та обговореннях взяли Ярослав Зеленчук – заступник директора з наукової роботи, Людмила Мацап’як – начальник науково-дослідного відділу, Іван Зеленчук – старший науковий співробітник, та Іван Коляджин – провідний науковий співробітник.

Підсумки матеріалів VI Міжнародної науково-практичної конференції «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень» будуть опубліковані у збірнику матеріалів в електронному та друкованому варіантах. Матеріали конференції будуть використані у подальшій науково-практичній роботі НПП «Верховинський».

Щиро дякуєм організаторам за можливість участі у конференції.

 

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта