МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Автор: Л. Мацап’як

Науково-дослідний відділ НПП «Верховинський» взяв участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень» яка відбулася 12 жовтня 2023 року на базі НПП «Черемоський» в смт. Путила.

Конференція відбулася у змішаному форматі – наживо з паралельною трансляцією на платформі Zoom., що дало змогу науковцям з інших країн представляти свої дослідження.

Під час роботи конференції науковці представляли наукові доповіді, які супроводжувалися ґрунтовними презентаціями. На конференції виступали науковці з різних природоохоронних та наукових установ України.

Від НПП «Верховинський участь у роботі конференції та обговореннях взяли Ярослав Зеленчук – заступник директора з наукової роботи, Людмила Мацап’як – начальник науково-дослідного відділу, Іван Зеленчук – старший науковий співробітник, та Іван Коляджин – провідний науковий співробітник.

Підсумки матеріалів VI Міжнародної науково-практичної конференції «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень» будуть опубліковані у збірнику матеріалів в електронному та друкованому варіантах. Матеріали конференції будуть використані у подальшій науково-практичній роботі НПП «Верховинський».

Щиро дякуєм організаторам за можливість участі у конференції.

 

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії