МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Автор: Л. Мацап’як

Науково-дослідний відділ НПП «Верховинський» взяв участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень» яка відбулася 12 жовтня 2023 року на базі НПП «Черемоський» в смт. Путила.

Конференція відбулася у змішаному форматі – наживо з паралельною трансляцією на платформі Zoom., що дало змогу науковцям з інших країн представляти свої дослідження.

Під час роботи конференції науковці представляли наукові доповіді, які супроводжувалися ґрунтовними презентаціями. На конференції виступали науковці з різних природоохоронних та наукових установ України.

Від НПП «Верховинський участь у роботі конференції та обговореннях взяли Ярослав Зеленчук – заступник директора з наукової роботи, Людмила Мацап’як – начальник науково-дослідного відділу, Іван Зеленчук – старший науковий співробітник, та Іван Коляджин – провідний науковий співробітник.

Підсумки матеріалів VI Міжнародної науково-практичної конференції «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень» будуть опубліковані у збірнику матеріалів в електронному та друкованому варіантах. Матеріали конференції будуть використані у подальшій науково-практичній роботі НПП «Верховинський».

Щиро дякуєм організаторам за можливість участі у конференції.

 

Новини

Проведені роботи по будівництву перепадів на гірських річках.

Працівниками відділу охорони на території НПП «Верховинський» були проведені роботи по будівництву перепадів на гірських річках. Основна мета конструкцій – це захист для риб, щоб мальок форелі мав змогу рости та виводити своє потомство. Завдяки таким перепадам покращується аерація води в річках. Основними очікуваними результатами встановлення штучних перепадів є покращення екологічного стану малих річок; покращення […]

  • Охорона природи

Охорона оленя благородного в період «реву»

На території НПП «Верховинський» у зв’язку з періодом гону оленя в осінній період встановлений особливий природоохоронний режим та заборона на полювання диких тварин. Благородний олень з давніх-давен є символом гордості Карпатських гір. Рев оленя – це період спарювання, коли бики видають різні гучні, характерні для цього періоду звуки: від хрипких до низьких і протяжних, що […]

  • Охорона природи

З 1 вересня до 31 грудня 2024 року розпочався нерест форелі

З 1 вересня до 31 грудня 2024 року розпочався нерест форелі, тому були проведені посилені заходи з охорони форелі струмкової. У цей період на окремих ділянках річок та їх притоках заборонено: – проводити будівельні, днопоглиблювальні, вибухові та бурові роботи; – видобуток гравію та піщано-гравійної суміші; – заготівлю лісу; – миття автотранспорту тощо. З метою недопущення […]

  • Охорона природи