Міжнародний день без поліетиленових пакетів

Автор: М.Повар

Чи знали Ви про те, що є екологічне свято “Міжнародний день без поліетиленових пакетів” (International plastic bag free day). Напевно так!?
Саме з нагоди такого дня працівники відділу еколого-освітньої роботи провели екобесіду на вищевказану тему для гостей з Києва, які відпочивають в Карпатах.
Але не тільки бесідами обмежилися ми, а й для заохочення відмови від поліетеленових пакетів щодня, дуууже уважним слухачам вручили в подарунок екосумочки для приємних покупок. Бажаємо Вам долучитися до добрих справ, не засмічуймо наше природнє багастсво.

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація