Міжнародний день біологічного різноманіття

Автор: М.Повар

А як Ви думаєте, де можна побачити всі види біорізноманіття НПП “Верховинський”, здогадалися?
А отже, з нагоди свята Міжнародного дня біологічного різноманіття – у приміщенні візит центру працівники відділу еколого-освітньої роботи провели для здобувачів освіти захід присвячений святу.
З біорізноманіттям діти ознайомилися не просто з цікавих ілюстрацій, а методом інтерактивних ігор, польотом за допомогою 3D окулярів та переглядом цікавинок під мікроскопом, тощо.
Запрошуємо….

Новини

День охорони навколишнього середовища

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами, гуляти і дихати чистим повітрям. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди довкіллю може завдати її діяльність. Саме тому вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічного виховання. 5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Цей день вважається […]

  • Екоосвіта

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Франкфуртського зоологічного товариства щодо підготовки і встановлення інформаційних стендів та превентивних (попереджувально-інформаційних) знаків.

  • Рекреація