Міжнародний день біологічного різноманіття

Автор: М.Повар

А як Ви думаєте, де можна побачити всі види біорізноманіття НПП “Верховинський”, здогадалися?
А отже, з нагоди свята Міжнародного дня біологічного різноманіття – у приміщенні візит центру працівники відділу еколого-освітньої роботи провели для здобувачів освіти захід присвячений святу.
З біорізноманіттям діти ознайомилися не просто з цікавих ілюстрацій, а методом інтерактивних ігор, польотом за допомогою 3D окулярів та переглядом цікавинок під мікроскопом, тощо.
Запрошуємо….

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація