Міжнародний день клімату, День любові до дерев

Автор: М.Повар

Клімат – це важливий ресурс, що впливає на добробут нинішніх та майбутніх поколінь. 15 травня – Міжнародний день клімату і це привід звернути увагу на ті зміни, що відбувають на нашій планеті.
Спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи провели захід – екскурсію на природі із здобувачами освіти Верхньоясенівського ліцею на природі біля річки Чорний Черемош з метою наочного дослідження та обговорення, які зміни відбуваються в природі та ймовірні причини їх виникнення.
Не забули ми й згадати свято присвячене Дню любові до дерев, адже це важливий ланцюг в екосистемі. Адже доведено, що просто дивлячись на дерева, ми почуваємося щасливішими, менш напруженими і творчішими.
Саме в такому темпі пройшли наші дружні “посиденькі” на лоні нашої прекрасної гуцульської природи. Вам цікаво дізнатися про що ми говорили? Ми розкажемо:
-10 фактів, які кожен має знати про зміни клімату;
– як зміни клімату вплинули на Карпати, зокрема на територію Парку;
– загальні процеси, що викликають зміну клімату;
– наслідки зміни клімату, а також, ознайомилися із видами дереев, що ростуть на територіїї НПП “Верховинський” та важливість їх збереження.

Новини

Чиста вода, свіже повітря і родючий грунт – все це необхідно людям для повноцінного і здорового існування. Саме про чистоту довкілля дбаємо і ми – працівники НПП “Верховинський” і з цією метою було вчергове прибрано рекреаційне місце в урочищі Млинський від сміття.

  • Екоосвіта
  • Рекреація

Дикі звірі – наше велике багатство.

Для підвищення чисельності диких тварин працівниками парку здійснюється  комплекс біотехнічних заходів для збереження середовища існування та відтворення фауни,  шляхом створення сприятливих  умов, для їх проживання в природному середовищі та покращення кормових та захисних властивостей угідь. У холодну пору звірі і птахи нерідко гинуть не тільки від холоду, а й від нестачі кормів. Зимова підгодівля – […]

  • Охорона природи

Одноденний семінар для екоосвітян

В рамках підтримки Франкфуртського зоологічного товариства екологоосвітнього напрямку, фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи взяли участь у одноденному семінарі з екоосвітянами установ, що проходив на території ННП “Вижницький” з метою обміну досвіду. Спільно проведені еколого-освітні заходи на природі для групи дітей, залучаючи всі теоретичні знання, які ми отримали протягом попередніх семінарів та тренінгів та які […]

  • Екоосвіта
  • Рекреація