Міжнародний день клімату, День любові до дерев

Автор: М.Повар

Клімат – це важливий ресурс, що впливає на добробут нинішніх та майбутніх поколінь. 15 травня – Міжнародний день клімату і це привід звернути увагу на ті зміни, що відбувають на нашій планеті.
Спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи провели захід – екскурсію на природі із здобувачами освіти Верхньоясенівського ліцею на природі біля річки Чорний Черемош з метою наочного дослідження та обговорення, які зміни відбуваються в природі та ймовірні причини їх виникнення.
Не забули ми й згадати свято присвячене Дню любові до дерев, адже це важливий ланцюг в екосистемі. Адже доведено, що просто дивлячись на дерева, ми почуваємося щасливішими, менш напруженими і творчішими.
Саме в такому темпі пройшли наші дружні “посиденькі” на лоні нашої прекрасної гуцульської природи. Вам цікаво дізнатися про що ми говорили? Ми розкажемо:
-10 фактів, які кожен має знати про зміни клімату;
– як зміни клімату вплинули на Карпати, зокрема на територію Парку;
– загальні процеси, що викликають зміну клімату;
– наслідки зміни клімату, а також, ознайомилися із видами дереев, що ростуть на територіїї НПП “Верховинський” та важливість їх збереження.

Новини

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта

Частина 10. Карпатські гори і гуцули зберегли пам’ять про свого красного леґіня Фоку Максим’юка (Шумеєвого).

Дальше ми наводимо візуальний портрет Фоки Максим’юка (Шумеєвого), його розкішного гуцульського вбрання, що був художньо описаний Ст. Вінцензом. «Обличчя Фоки, поважне і безмежно погідне, викликало довіру. Чорне, густе і довге волосся, ледь припорошене сивиною, молодило його. Так і його очі, хоч спокійні – не згаслі, як вуглі полонинської ватри, завжди готові до блиску.  Часом вони […]

  • Науково-дослідний відділ

Робота над Проектом організації території триває

23 листопада на базі НПП «Верховинський» відбулася робоча зустріч керівника програми підтримка природоохоронних територій Франкфуртського зоологічного товариства Василя Мочана з працівниками Парку. Мета зустрічі продовження роботи над 10 – річною стратегією діяльності НПП «Верховинський». Зокрема було оновлено список стратегічних заходів, а також обговорено ланцюжки результатів теорії змін, які побудували для вирішення стратегічних заходів під час попередньої зустрічі […]

  • Новини установи