Міжнародний день клімату, День любові до дерев

Автор: М.Повар

Клімат – це важливий ресурс, що впливає на добробут нинішніх та майбутніх поколінь. 15 травня – Міжнародний день клімату і це привід звернути увагу на ті зміни, що відбувають на нашій планеті.
Спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи провели захід – екскурсію на природі із здобувачами освіти Верхньоясенівського ліцею на природі біля річки Чорний Черемош з метою наочного дослідження та обговорення, які зміни відбуваються в природі та ймовірні причини їх виникнення.
Не забули ми й згадати свято присвячене Дню любові до дерев, адже це важливий ланцюг в екосистемі. Адже доведено, що просто дивлячись на дерева, ми почуваємося щасливішими, менш напруженими і творчішими.
Саме в такому темпі пройшли наші дружні “посиденькі” на лоні нашої прекрасної гуцульської природи. Вам цікаво дізнатися про що ми говорили? Ми розкажемо:
-10 фактів, які кожен має знати про зміни клімату;
– як зміни клімату вплинули на Карпати, зокрема на територію Парку;
– загальні процеси, що викликають зміну клімату;
– наслідки зміни клімату, а також, ознайомилися із видами дереев, що ростуть на територіїї НПП “Верховинський” та важливість їх збереження.

Новини

Відбулось чергове засідання Науково-технічної ради та робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

8 липня 2024 року в адміністрації Національного природного парку «Верховинський» відбулось чергове засідання Науково-технічної ради, а також п’ята робоча зустріч із зацікавленими сторонами та громадськістю щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський» організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Метою даних засідань було представлення, обговорення […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

День працівника природно-заповідної справи святкуємо з найменшими

Щорічно 7 липня в Україні своє професійне свято відзначають працівники природно-заповідної справи. З нагоди свята фахівці відділів рекреації та еколого-освітньої роботи провели тематичний захід в закладі дошкільної освіти «Сонечко» в смт. Верховина. А щоб  зацікавити маленьких слухачів звичайно ж з ними потрібно погратися. І спільно ми погралися в ігри, в ході яких дітки довідалися: про […]

  • Екоосвіта

Робота СДО на території  Парку

Працівниками СДО проведено рейдову перевірку по території Парку щодо недопущення правопорушень природоохоронного режиму, запобіганню випадків пожеж під час пожежонебезпечного періоду та випадків браконьєрства, також особливу увагу було звернено на появу ознак погіршення стану лісових насаджень по території парку,  появи шкідників. Під час рейду використовується додаток Smart встановлений на смартфонах, що дозволяє проаналізувати роботу служби державної охорони. Дослідження […]

  • Охорона природи