Міжнародний день рибальства

Автор: В. Максимюк

Риболовля – неймовірно популярне заняття у всьому світі. Одне з наймасовіших захоплень людства, прекрасний  і дивовижний відпочинком, засіб зміцнення духовних і фізичних сил, це спілкування з природою,  а для когось це просто захоплення, а для когось і спосіб заробітку.

Людей, які займаються ловлею риби дуже багато. Тому з’явилося таке свято, як Всесвітній день рибальства, з метою регулювання і розвитку рибальства, а також привернути увагу суспільства до екологічних проблем та  пошуку їх вирішення

Всесвітній день рибальства покликаний допомогти у висвітленні життєво важливих питань екології та ресурсів не тільки для людини, а й для водних екосистем і життя, яке вони підтримують.

Вода утворює гармонійний континуум. Це стосується річок і озер, природних водойм, морів і океанів.

Риба і різноманітні водні організми в свою чергу є важливою частиною дієти і харчування людей у всьому світі, джерелом білка і корисних мікроелементів.

Не можна не враховувати і суспільне хвилювання з приводу надмірної експлуатації цього виду ресурсів недобросовісними рибалками. Крім важливості води і водних ресурсів для виживання, водні масиви також служать і засобом магістральних шляхів пересування.

27 червня у всьому світі відзначають День рибальства.

Відзначення цього свята – ще й хороший привід нагадати про відповідальне використання водних біоресурсів, природні запаси яких зменшуються з кожним роком. Тому не забувайте про дбайливе ставлення до мешканців водойм.

З нагоди цього свята фахівцями Парку на базі Візит-центру проведено  еколого-освітню бесіду з відпочиваючими школярами м. Київ в Карпатському регіоні.

Метою проведення заходу є формування в особистості дбайливого ставлення та раціонального використання природних ресурсів, правил поведінки у природньому середовищі, підвищення рівня екологічної культури і свідомості та дотримання природоохоронного законодавства.

Новини

Працівники НПП «Верховинський» присвятили 11 днів для дітей загиблих Захисників та Захисниць України, що відпочивали на базі установи в рамках  проекту  «Choven.Діти.Зимові канікули» . Програма відпочинку була насичена та різноманітна, щодня для дітей були організовані розваги, екскурсії, мандрівки, майстер класи та еколого-пізнавальні заходи.

  • Новини установи
  • Рекреація

Четверта робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський»

В адміністрації Національного природного парку «Верховинський» 9 лютого 2023 року відбулась четверта третя робоча зустріч щодо розробки Проєкту організації території НПП «Верховинський», організованої в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» за ініціативи Франкфуртського зоологічного товариства в Україні (FZS/Ukmraine). Учасниками зустрічі розглянуто та обговорено розроблені розділи проєкту організації території НПП «Верховинський», зонування території. Розглянули розробку […]

  • Новини установи

“Підземний світ Карпат”

Фахівці відділу екоосвіти не тільки отримали книги “Підземний світ Карпат”, а й спільно з іншими спеціалістами Парків взяли участь у вебінарі, під час якого довідалися цікаву інформацію і застосували знання на практиці. Велика подяка, Франкфуртське зоологічне товариство в Україні // FZS Ukraine? книги надзвичайно цікаві та пізнавальні для нас і наших слухачів.

  • Екоосвіта