Міжнародний день рибальства

Автор: В. Максимюк

Риболовля – неймовірно популярне заняття у всьому світі. Одне з наймасовіших захоплень людства, прекрасний  і дивовижний відпочинком, засіб зміцнення духовних і фізичних сил, це спілкування з природою,  а для когось це просто захоплення, а для когось і спосіб заробітку.

Людей, які займаються ловлею риби дуже багато. Тому з’явилося таке свято, як Всесвітній день рибальства, з метою регулювання і розвитку рибальства, а також привернути увагу суспільства до екологічних проблем та  пошуку їх вирішення

Всесвітній день рибальства покликаний допомогти у висвітленні життєво важливих питань екології та ресурсів не тільки для людини, а й для водних екосистем і життя, яке вони підтримують.

Вода утворює гармонійний континуум. Це стосується річок і озер, природних водойм, морів і океанів.

Риба і різноманітні водні організми в свою чергу є важливою частиною дієти і харчування людей у всьому світі, джерелом білка і корисних мікроелементів.

Не можна не враховувати і суспільне хвилювання з приводу надмірної експлуатації цього виду ресурсів недобросовісними рибалками. Крім важливості води і водних ресурсів для виживання, водні масиви також служать і засобом магістральних шляхів пересування.

27 червня у всьому світі відзначають День рибальства.

Відзначення цього свята – ще й хороший привід нагадати про відповідальне використання водних біоресурсів, природні запаси яких зменшуються з кожним роком. Тому не забувайте про дбайливе ставлення до мешканців водойм.

З нагоди цього свята фахівцями Парку на базі Візит-центру проведено  еколого-освітню бесіду з відпочиваючими школярами м. Київ в Карпатському регіоні.

Метою проведення заходу є формування в особистості дбайливого ставлення та раціонального використання природних ресурсів, правил поведінки у природньому середовищі, підвищення рівня екологічної культури і свідомості та дотримання природоохоронного законодавства.

Новини

Сприяння розвитку науки в регіоні

За сприянням дирекції НПП «Веховинський» Михайла Нечая в рамках «Проекту організації території НПП «Верховинський» 11-12 травня відбулася чергова робоча зустріч між працівниками Парку, начальниці наукового відділу Людмили Мацап’як та молодшої наукової співробітниці Алли Зітенюк, та мали змогу попрацювати з  високваліфікованими провідними науковцями, зокрема отримати дорогоцінний досвід у сфері ботаніки, від член-кореспондента НАН України, доктора біологічних […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

ОБЕРЕЖНО – ЗМІЇ!

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ Одягайтесь відповідно Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики. Перевіряйте місце привалу Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь […]

  • Без категорії