Міжнародний день рибальства

Автор: В. Максимюк

Риболовля – неймовірно популярне заняття у всьому світі. Одне з наймасовіших захоплень людства, прекрасний  і дивовижний відпочинком, засіб зміцнення духовних і фізичних сил, це спілкування з природою,  а для когось це просто захоплення, а для когось і спосіб заробітку.

Людей, які займаються ловлею риби дуже багато. Тому з’явилося таке свято, як Всесвітній день рибальства, з метою регулювання і розвитку рибальства, а також привернути увагу суспільства до екологічних проблем та  пошуку їх вирішення

Всесвітній день рибальства покликаний допомогти у висвітленні життєво важливих питань екології та ресурсів не тільки для людини, а й для водних екосистем і життя, яке вони підтримують.

Вода утворює гармонійний континуум. Це стосується річок і озер, природних водойм, морів і океанів.

Риба і різноманітні водні організми в свою чергу є важливою частиною дієти і харчування людей у всьому світі, джерелом білка і корисних мікроелементів.

Не можна не враховувати і суспільне хвилювання з приводу надмірної експлуатації цього виду ресурсів недобросовісними рибалками. Крім важливості води і водних ресурсів для виживання, водні масиви також служать і засобом магістральних шляхів пересування.

27 червня у всьому світі відзначають День рибальства.

Відзначення цього свята – ще й хороший привід нагадати про відповідальне використання водних біоресурсів, природні запаси яких зменшуються з кожним роком. Тому не забувайте про дбайливе ставлення до мешканців водойм.

З нагоди цього свята фахівцями Парку на базі Візит-центру проведено  еколого-освітню бесіду з відпочиваючими школярами м. Київ в Карпатському регіоні.

Метою проведення заходу є формування в особистості дбайливого ставлення та раціонального використання природних ресурсів, правил поведінки у природньому середовищі, підвищення рівня екологічної культури і свідомості та дотримання природоохоронного законодавства.

Новини

День охорони навколишнього середовища

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами, гуляти і дихати чистим повітрям. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди довкіллю може завдати її діяльність. Саме тому вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічного виховання. 5 червня весь світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Цей день вважається […]

  • Екоосвіта

Працівники відділу рекреації та служби державної охорони взяли участь у онлайн-зустрічі з представниками Франкфуртського зоологічного товариства щодо підготовки і встановлення інформаційних стендів та превентивних (попереджувально-інформаційних) знаків.

  • Рекреація