Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів

Автор: М.Повар

На превеликий жаль війна приносить невимовний жах для  населення.  Крім людських страждань, що завдає війна, вона також веде до руйнування довкілля.

Саме через таку проблему  Генеральна Асамблея ООН у 2001 році, посилаючись на Декларацію тисячоліття,  де вказано охороняти навколишнє середовище оголосила 6 листопада Міжнародним днем запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів (International Day for Preventing the Exploitation of the Environment in War and Armed Conflicts).

Про таку біду, як війна і її наслідки для довкілля вирішили поговорити і ми – спеціалісти віддіу еколого-освітньої роботи Парку.

Тематичний захід був проведений спільно із здобувачами Криворівнянського ліцею ім. М. Грушевського.

Спільно ми:

  • переглянули короткометражний відеофільм про вплив війни на природу;
  • опрацювали тематичний наочний матеріал методом обговорення;
  • написали колективне побажання на підтримку природи кольоровими олівчиками на знак спільного об’єднання щоб запобігти, зберегти, примножити.

Наші дітки неймовірні, дякуємо Вам! Мирного неба в чистому довкіллі.

 

Новини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ

Нещодавно, на базі Карпатського біосферного заповідника, до 55-річниці з моменту утворення, відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Роль біосферних заповідників (резерватів) та інших природоохоронних територій для реалізації в Україні стратегії сталого розвитку». Конференцію відкрив та привітав її учасників Микола Рибак, директор заповідника, заслужений природоохоронець України. Також із словами вітання до колективу та учасників конференції звернулись: […]

  • Науково-дослідний відділ
  • Новини установи

Участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття.

30 листопада – Марія Бушватюк-  в.о начальника відділу рекреації взяла участь в онлайн-конференції  для туроператорів та представників туристичного бізнесу Прикарпаття. Дана конференція організована за підтримки Державного агентства розвитку туризму України з метою  підвищення туристичного потенціалу та можливостей туристичного бізнесу Івано-Франківської області.  

  • Новини установи
  • Рекреація

“У гостях у лісовичка”

В ЗДО “Червона Шапочка” для найменших відбувся цікавий захід “У гостях у лісовичка”. Захід був проведений спеціалістами відділу екоосвіти Парку. За допомогою сюжетних картинок дітки ознайомилися із лісовими мешканцями, лісовими рослинами і деревами , ягодами та грибами , а також правилами поведінки в лісовому середовищі. А щоб краще відчути лісову атмосферу малюки пройшли босоніж так […]

  • Екоосвіта