Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів

Автор: М.Повар

На превеликий жаль війна приносить невимовний жах для  населення.  Крім людських страждань, що завдає війна, вона також веде до руйнування довкілля.

Саме через таку проблему  Генеральна Асамблея ООН у 2001 році, посилаючись на Декларацію тисячоліття,  де вказано охороняти навколишнє середовище оголосила 6 листопада Міжнародним днем запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів (International Day for Preventing the Exploitation of the Environment in War and Armed Conflicts).

Про таку біду, як війна і її наслідки для довкілля вирішили поговорити і ми – спеціалісти віддіу еколого-освітньої роботи Парку.

Тематичний захід був проведений спільно із здобувачами Криворівнянського ліцею ім. М. Грушевського.

Спільно ми:

  • переглянули короткометражний відеофільм про вплив війни на природу;
  • опрацювали тематичний наочний матеріал методом обговорення;
  • написали колективне побажання на підтримку природи кольоровими олівчиками на знак спільного об’єднання щоб запобігти, зберегти, примножити.

Наші дітки неймовірні, дякуємо Вам! Мирного неба в чистому довкіллі.

 

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація