Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів.

Автор: М.Повар

02 листопада в Зеленському ліцеї проведено заходи присвячені Міжнародному дню запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Спільно з учнями переглянуто відео як нещадно експлуатуються та знищуються природоохоронні території України, і зроблено акцент на збереженні, екологічного поводження тих місць, які є справді цінними та екологічно чистими. А щоб розважити та відволікти від поганих думок спеціалісти продемонстрували учням відеофайли відзнятих на території Парку, зокрема рисі, ведмедя, оленя, їх поводження в природньому середовищі. А щоб остаточно закріпити знання ми пограли з діточками у гру “Харчовий ланцюг”, в ході якої все живе що існує в природі було пов’язане однією ниткою та тематичними картинками і поступово під час гри ми забирали одну картинку та відрізували кусок нитки цим самим бачачи наглядний приклад що все в природі взаємозв’язане і найбільше страждає від людської діяльності.
За плідну роботу учні були нагороджені наборами фарб від Frankfurt Zoological Society і тематичними брошурами під назвою “Скарги від природи” розроблеми відділом еколого-освітньої роботи.

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація