Науково-технічна рада НПП «Верховинський»

Автор: Л. Мацап’як

15 червня 2023 року в адміністративному приміщенні Парку в с. Верхній Ясенів відбулось чергове (38) засідання Науково-технічної ради (далі НТР) Національного природного парку «Верховинський».
Засідання проходило у змішаному форматі, учасники НТР мали змогу долучитись до засідання за допомогою платформи Zoom.
Засідання пройшло під головуванням директора НПП «Верховинський», Михайла Нечая.

Крім планових звітів та перспектив подальшої роботи Національного природного парку «Верховинський», на засіданні НТР було розглянуте питання, щодо доцільності створення протипожежних розривів в НПП «Верховинський».

Також розглянуто звернення Інституту екології Карпат НАНУ, щодо заходів активної охорони для відтворення екологічних умов та збереження рідкісних видів рослин в урочищі Мокринів Камінь.
По даних питаннях порядку денного відбулось активне обговорення, після чого членами НТР були прийняті позитивні рішення.

Новини

“Посади своє дерево”

Народна мудрість говорить, якщо не виростив дитину, не посадив дерево – марно прожив. А ще вона вчить нас: хто деревце посадить, той природі і друг, адже окрім естетичного задоволення це приносить користь. З настанням весни і сонячних днів працівниками відділів державної охорони, екоосвіти, рекреації розпочато екологічну акцію “Посади своє дерево”. В рамках акції висаджено алею […]

  • Екоосвіта
  • Охорона природи
  • Рекреація

Наукова весняна експедиція

З метою фенологічних спостережень 9 квітня спеціалістами науково-дослідного відділу Людмилою Мацап’як і Аллою Зітенюк спільно з  працівниками Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення здійснено науково-дослідну експедицію на територію Перкалабського ПНДВ. Проведено фенологічні спостереження рослинного та тваринного світу. Зафіксовано фенофази у житті рослин такі як набухання бруньок у вільхи сірої,  початок розпускання листя у верби, шипшини, початок цвітіння […]

  • Науково-дослідний відділ

Особливості облаштування простору для реабілітації військових

10 квітня працівники відділу рекреації доєдналися до вебінару від ГО Метта, метою якого було обговорення хоче приймати групи Природотерапії. Корисні поради від спікера Олександра Бурсанова будуть впроваджуватися на території Парку.

  • Рекреація