НАВЧАННЯ З ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

Автор: І. Коляджин

В НПП «Верховинський» відбулося навчання з геоінформаційних систем, в якому взяли участь спеціалісти науково-дослідного відділу та відділу державної охорони. Тренінг провів Максим Височин, кандидат біологічних наук, провідний науковий співробітник РЛП «Краматорський». Спеціалісти Парку мали змогу більш детально ознайомитися з комп’ютерною програмою QGIS та її оболонкою. QGIS – це одна із комп’ютерних програм, основним завданням якої є обробка і аналіз просторових даних та підготовка різної картографічної продукції. Під час тренінгу Максим Височин наочно продемонстрував в оболонці програми QGIS перелік операторів та інструментів, що дозволяють створювати будь-які векторні об’єкти (точка, лінія, полігон), а також відкривати растрові файли (супутникові знімки) тощо, та їх обробляти.

Отримані знання будуть використовуватися в науково-практичній діяльності НПП «Верховинський».

Новини

Проведено планову рейдову перевірку

Працівниками служби державної охорони провели планову рейдову перевірку по дотриманню та недопущенню випадків порушень природоохоронного законодавства, також з настанням періоду токування глухаря проведено огляд місць їх токування  на токовищах у межах території Парку. Саме в цей період, що триває близько двох тижнів, токовища буквально киплять і на них розгортаються всі основні події, що забезпечують появу […]

  • Охорона природи

Огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський.

Працівниками НПП «Верховинський» здійснено огляд та прибирання рекреаційного місця в урочищі Млинський. Дане рекреаційне місце завжди популярне серед жителів нашого регіону та туристів, які зупиняються щоб попити чистої джерельної води і насолодитися навколишньою природою. Прибрано сміття біля джерела та альтанки для комфортного відпочинку подорожуючих.

  • Без категорії

Візит студентської молоді Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Національний природний парк “Верховинський” відвідали викладачі та студентська молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства. Метою зустрічі було висвітлення діяльності Парку та важливості його функціонування на території Чивчино-Гринявських гір. Зі вступним словом виступив директор Парку – Михайло Нечай. Про діяльність, досягнення та перспективи розповіла Марія Бушватюк – в.о начальника відділу рекреації. За допомогою презентаційного матеріалу […]

  • Рекреація