НАВЧАННЯ З ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

Автор: І. Коляджин

В НПП «Верховинський» відбулося навчання з геоінформаційних систем, в якому взяли участь спеціалісти науково-дослідного відділу та відділу державної охорони. Тренінг провів Максим Височин, кандидат біологічних наук, провідний науковий співробітник РЛП «Краматорський». Спеціалісти Парку мали змогу більш детально ознайомитися з комп’ютерною програмою QGIS та її оболонкою. QGIS – це одна із комп’ютерних програм, основним завданням якої є обробка і аналіз просторових даних та підготовка різної картографічної продукції. Під час тренінгу Максим Височин наочно продемонстрував в оболонці програми QGIS перелік операторів та інструментів, що дозволяють створювати будь-які векторні об’єкти (точка, лінія, полігон), а також відкривати растрові файли (супутникові знімки) тощо, та їх обробляти.

Отримані знання будуть використовуватися в науково-практичній діяльності НПП «Верховинський».

Новини

Територію парку НПП «Верховинський» відвідала Нечеснюк Юлія – претендент на отримання номінації національної рекодсменки в якості першої українки, що зійшла на 100 найвищих вершин Українських Карпат. Працівники відділу рекреації та служби державної охорони ПЗФ взяли активну участь у сходженні на гори, які увійшли до 100 найвищих в Українських Карпатах, а саме: Чивчин, Велика Будийовська, Сілігул, […]

  • Без категорії

Сертифікація Еколого-освітнього візит-центру Національного природного парку «Верховинський» відповідно екологічному стандарту «Зелений офіс»

З 7 по 9 листопада Еколого-освітній візит-центр Національного природного парку «Верховинський» успішно пройшов сертифікацію відповідно екологічному стандарту «Зелений офіс». У заході взяли участь: Власенко Сергій Геннадійович заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, ВГО «Жива планета» та представники із семи природоохоронних установ України.  

  • Без категорії

6 листопада – Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів.

6 листопада – Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Для України, ця подія має особливе та важливе значення. Війна, якими б не були її причини, приносить невимовний жах для цивільного населення і може протягом лічених хвилин знищити те, що іноді було створено цілими поколіннями. Адже, крім людських страждань, що […]

  • Екоосвіта