Обстеження території Парку

Автор: В.Максимюк

Кляуза «Кронцпринца Рудольфа», яка знаходиться в урочищі Перкалаба переповнена стоками гірської води. Таке явище відбувається раз в рік, у зв’язку з таянням снігу від настання весняного тепла у високогір’ї.
В кляузу вливається річка Перкалаб, яка є притокою річки Білий Черемош, та бере початок з гори Крецела в Румунії на території Природного парку «Гори Марамуреш». Також в річку впадають притоки потічка Мінчель, урочища Фатія Банулії, гори Гнітеса і Гропа та потічка Прелучний, гори Палениця, Хітанка, Веснарка Велика, Веснарка Мала. Виявлення вище вказаного явища відбулося під час обстеження території еколого-пізнавальних туристичних маршрутів на території Парку, зокрема маршруту “Кляуза Крон принца Рудольфа”.

Новини

Обстеження рекреаційних об’єктів для короткострокового відпочинку та стану маркування еколого-пізнавального туристичного маршруту «Чемірне».

Працівники відділу рекреації спільно з працівниками Прикордонного ПНДВ здійснили експедицію на територію Парку з метою обстеження рекреаційних об’єктів для короткострокового відпочинку та стану маркування еколого-пізнавального туристичного маршруту «Чемірне». Подорожуючи даним маршрутом можна помилуватися Чивчино – Гринявським хребтом з найвищою точкою парку горою Чивчин, Мармароським масивом та річкою Чорний Черемош. Детальніше за посиланням: https://verkhovynskyi-park.in.ua/route/ekoloho-piznavalnyy-turystychnyy-marshrut-chemirne Загальна протяжність […]

  • Рекреація

Тренінг для природоохоронних установ «Екологічний та кліматичний вимір вступу України в ЄС»

Працівники науково-дослідного відділу НПП Верховинський» Людмила Мацап’як та Алла Зітенюк взяли участь у тренінгу для природоохоронних установ «Екологічний та кліматичний вимір вступу України в ЄС» який відбувся 16-17 жовтня у місті Львові за підтримки Міжнародного фонду відродження у рамках проєкту «На шляху до членства в ЄС: адвокація екологічних і кліматичних питань», що реалізується Ресурсно-аналітичним центром […]

  • Науково-дослідний відділ