Осінні мандри територією НПП «Верховинський»

Автор: М. Бушватюк

Осінь – відмінний час, щоб поїхати на Гуцульщину. Осіння погода в Карпатах чудово підходить для туризму – з одного боку, немає сильної спеки, з іншого, в горах ще не дуже холодно для піших прогулянок.

Відпочинок на Верховинщині восени дозволить вам відкрити найяскравіший і найколоритніший регіон країни. Ви отримаєте унікальну можливість познайомитися з мальовничою природою, доторкнутися до історії та культури і привезти додому найважливіший сувенір – яскраві враження та свіжі емоції.

Не звикли сидіти на місці та хочете більш драйвову відпустку? Активний відпочинок в Карпатах восени – це чудово! Чудова можливість для активного відпочинку – це влаштувати похід на територію Національного природнього парку «Верховинський». Адже саме там, високо в горах, проходить знайомство та безпосередній   контакт людини з природою: відпочинок, оздоровлення, прогулянки  на екологічно чистих природних територіях, туристичні походи і ночівлі в наметах, кінні мандрівки, пішохідні екскурсії еколого-пізнавальними туристичними маршрутами. Відвідувачі території Парку мають можливість ознайомитися з історико–культурними місцями, унікальними пам’ятками природи, оглянути неповторні гірські краєвиди, послухати шум гірських потоків, подихати чистим повітрям і отримати багато нових вражень та відкриттів.

Цікавими локаціями на території НПП «Верховинський» є: мінеральне джерело «Буркут» в урочищі Штефулець,    Гідрологічна споруда (кляуза) шлюз «Кронпринца Рудольфа» в урочищі Перкалаба, “Болото Висяче”, що є гідрологічною пам’яткою природи загально-державного значення, Чивчино-Гринявські гори, легендарна річка Чорний Черемош, що бере початок з території Парку  та багато інших природніх витворів.

Восени, особливо, коли дощова погода і похід у гори відміняється, цікавим для будь-якої вікової категорії відпочиваючих стане Еколого-освітній візит-центр національного природнього парку «Верховинський», де віртуально можна побувати на найвищих вершинах Парку, та уявити себе серед лісів, річок, полонин.

Плануючи відпочинок, виникає запитання де ж поселитися? Завітайте до готелю «Верховинський», що у Верхньому Ясенові, неподалік Верховини та мальовничої колоритної Криворівні.

На Вас чекають цікаві розваги: мандрівки мальовничою територією Парку, кінні подорожі, екскурсійні програми в музеях, смачна гуцульська кухня та безліч інших ідей для пригод.

Наші контакти: Еколого-освітній візит-центр –  0971586697

                               Готель «Верховинський» – 0960173974

 

Новини

Дякуємо ЗСУ за день!

29 вересня працівниками НПП “Верховинський”, спільно з Верхньоясенівським старостинським округом та Верхньоясенівською церковною громадою висаджено алею пам’яті туї європейської за загиблими у російсько-українській війні біля Церкви Пресвятої Тройці в с. Верхній Ясенів. Пам’ятаємо! Дякуємо ЗСУ за день! Дякуємо за захист! Хай береже Вас Господь!

  • Екоосвіта
  • Науково-дослідний відділ
  • Рекреація

Що таке батарейка, і в чому її небезпека?

Саме на таку тему спеціалісти відділу еколого- освітньої роботи Парку вирішили поговорити із здобувачами освіти Криворівнянського ліцею ім. М.Грушевського. Діти отримали відповідь на питання, яка шкода від батарейок криється в самій  її будові, про шкоду батарейок для навколишнього середовища, а також про шкоду батарейок для людини. І це тільки основне. Але ми ще розповіли дітям, […]

  • Екоосвіта

«У гостях у лісовичка”

Спеціалістами відділу екологічної освіти у дошкільному навчальному закладі «Гуцулятко» с. Верхній Ясенів,  проведено навчально-розвивальний захід на тему: «У гостях у лісовичка». Великий інтерес і захоплення у дошкільнят викликав перегляд картинок із зображенням диких звірів, що водяться у нашому краї, а саме: ведмідь, вовк, лисиця, заєць, олень, козуля, куниця, видра та інші. До речі, діти приємно […]

  • Екоосвіта